Unschuldig

Sara Shepard Wydawnictwo: Penguin Random House Cykl: Pretty Little Liars (tom 1) literatura piękna
Pretty Little Liars
Data 1. wydania:
niemiecki
978-3-570-30562-1
Violeta Topalova
Penguin Random House
Pretty Little Liars
Pretty Little Liars (tom 1)
literatura piękna
niemiecki
978-3-570-30562-1
Violeta Topalova

Na półkach: , , , , ,

Jest to jedna z moich ulubionych pozycji.

Chyba nikogo nie zaskoczę, jeżeli powiem, że po książkę sięgnęłam, bo kiedyś oglądałam serial (tak swoją drogą to bardzo mi się podobał, chociaż dwa ostatnie sezony, według mnie, były niepotrzebne, a finał rozczarowujący).
No ale co mogę powiedzieć o samej książce? W sumie to nie miałam jakichś szczególnych wymagań - liczyłam po prostu na to, że będzie mi się ją przyjemnie...

piękne zwroty akcji i sytuacje doskonale budujące napięcie
świetna książka!

Uwielbiam całą serie

Coś ostatnio wzięło mnie na ponowne czytanie popularnych serii młodzieżowych, nie wiem czy to siedzenie w domu tak na mnie wpływa, ale jakoś nie mam ostatnio ochoty na coś "poważniejszego". Pretty Little Liars, to kolejna już seria, którą chcę sobie "odświeżyć". Pamiętam, że byłam wierną fanką serialu, ale serial wydaje się być inspirowany książkami, począwszy od imion...

Od kilku lat jestem miłośnikiem serii "Pretty Little Liars". Serial oczarował mnie już od pierwszych minut odcinka. Doszedłem do piątego sezonu i chociaż wiem, że przede mną jest jeszcze wiele sekretów i zwrotów akcji, to postanowiłem wrócić na sam początek.

Tak samo jak serial, również i ta książka wciągnęła mnie od pierwszej strony. Jest to całkiem ciekawe przeżycie...

Do sięgnięcia po tę pozycję zachęcił mnie serial, który powstał na jej podstawie, a który niegdyś oglądałam. W tej części przygód dziewczyn z Rosewood akcja toczy się powoli, ponieważ dopiero poznajemy każdą z bohaterek z osobna. Czyta się miło, lekko, jednak bez wątpienia jest to pozycja dla młodszych czytelników.

Książkę (ebooka) dostałem przypadkiem - jako rekompensatę za awarie woblinka dawno temu.
No cóż miłe czytadło, napisane sprawnym językiem, ale nie jest to typ literatury który lubię najbardziej - ale spokojnie młodzieży można polecić :)

Nie porwało mnie. Przeciętne.

To książka napisana raczej z myślą o młodszych czytelnikach, pewnie w wieku bohaterek opowieści. Niemniej jednak czyta się ją szybko i przyjemnie. Wciąga swoja tajemnicą zręcznie wplecioną w fabułę. Nie da się przeczytać tej książki i nie sięgnąć po drugi tom. Polecam.

7 213
    2 916