Emi i tajny klub superdziewczyn

Okładka książki Emi i tajny klub superdziewczyn
Agnieszka Mielech Wydawnictwo: Wilga Cykl: Emi i Tajny Klub Superdziewczyn (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn (tom 1)
Wilga
2013-01-01
2013-01-01
9788378819998

Zapraszamy na naszą rozmowę o książce w podcaście CoolCórki Kulturki (rozmowy z dziećmi o książkach dla dzieci).

Czysty przypadek sprawił, że trafiłem na serię o Emi i bardzo się cieszę, że tak wyszło, ponieważ seria, po pierwszej części, zapowiada się naprawdę obiecująco 🤞

Agnieszka Mielech stworzyła ciekawą postać rezolutnej dziewczynki chodzącej do zerówki. Pomysły, które rodzą się w głowie Emi, do złudzenia przypominają te z głowy mojej córki, więc zarówno ona, jak i ja, mamy...

Polecam serię wszystkim małym ,ciekawskim czytelnikom. Język prosty i dostosowany do młodego człowieka. Polecam.

Bardzo i to bardzo polecam małym czytelnikom.

Czujecie ten klimat, kiedy przeczytałyście już wszystko, a biblioteki zamknięte i chciałoby się coś nowego? A tu sąsiadka z dołu pisze: "Podrzuciłam wam fajne książki na wycieraczkę". Otwieracie drzwi, a tam sobie leżą dwa tomiki i śmieją się pełną gębą.
Tak zaczęła się nasza przygoda z Emi. I choć na początku omijałam z daleka tę serię, bo wydawała mi się...

WCIĄGAJĄCA, RELAKSUJĄCA I POUCZAJĄCA LEKTURA 💜💚POLECAM CAŁĄ SERIĘ "EMI I TAJNY KLUB SUPERDZIEWCZYN" KAŻDEMU KTO ZECHCE SIĘ ZAPOZNAĆ Z EMI I JEJ PRZYGODAMI 😂🤗😮😘
MIŁO SIĘ SŁUCHA LEKTORKI 😘😮🤗😂💚💜🥰👏🏻😍

#zostanwdomu. Czytam z dziećmi. Bardzo fajna sprawa. Napisana prostym językiem, który jest zrozumiały dla dzieciaków. Polecam jako odskocznie od naszych ulubionych autorów.

fajne nawet w wersji do słuchania!

Super książka dla młodych czytelników, moja córcia czytała z ogromnym zapałem

Z ciekawości sięgnęłam po tą książkę z półki mojej młodszej siostry. Jeżeli jesteście ciekawi co uważa o niej osoba w wieku 16 lat i 9 lat.

16 lat - Przyjemna książeczka odpowiednia dla dzieci chłodzących do zerówki, gdyż główna bohaterka tam uczęszcza. Napisana została lekkim językiem, ciekawa.
Emi pokazuje nam jakie problemy mają dzieci w tym wieku, dziewczynka zawiera...

• Audiobook
  • Z biblioteki
  • 2020
  • Kiedyś miałam
  • 2018

Dodaj cytat z książki Emi i tajny klub superdziewczyn

Video

Video