Zosia z ulicy Kociej

Agnieszka Tyszka Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Zosia z ulicy Kociej (tom 1) literatura dziecięca
9788310122070
Nasza Księgarnia
Zosia z ulicy Kociej (tom 1)
literatura dziecięca
9788310122070

Zaznaczam, że to ocena w mojej kategorii CZYTADŁO czyli ROZRYWKA. Serię postrzegam w kategorii czysto rozrywkowej. To znaczy nie spodziewam się, że zrewolucjonizuje poglądy moje lub dziecka, zwyczajnie zapewni miłe spędzenie czasu, trochę śmiechów, trochę wzruszeń. Do tego dobra, wesoła kreska ilustratorska, poręczny format i dobrze się czyta na głos.

Dużo ładnych ilustracji ciekawa treść Polecam

„Cześć, to ja, Zosia!” – tak właśnie zaczyna się każdy z tomów serii. Humorystyczne notatki prowadzone w tajnym zeszycie na jabłoniowym drzewie nie pozwalają nikomu się nudzić. Zwłaszcza, gdy po ogrodzie sfilcowany ROSÓŁ gania się z Klopsem i Budyniem, ciotka-artystka siedzi na dachu, a na horyzoncie pojawia się przystojny Kris…

Trudno o bardziej zwariowaną rodzinę: tato –...

Książka bardzo fajna. Od razu mnie wciągnęła. Polecam.

Pamiętam jak byłam młodsza i uwielbiałam tą serię. Teraz czyta ją moja młodsza siostra równie szybko jak ja ją czytałam. Bardzo polecam!

Przezabawna historia dziewięcioletniej Zosi, której przygody nigdy nie kończą się. Książka daje wiele radości i uśmiechu. Niecodzienne wydarzenia, które przytrafiają się bohaterce dają dużo zabawy. Książka jest zbiorem codziennych, a może i niecodziennych historii, które mogą spotkać dziewięciolatkę. Pierwsza część przygód Zosi, jej siostry Mani i reszty rodziny, krąży...

W pierwszym tomie Zosia wraz z rodziną przeprowadzają się z Warszawy na Łomianki. Z początku bohaterka nie jest zachwycona tym pomysłem, wkrótce jednak poznaje nowych znajomych i dziewczynka zaczyna przekonywać się do nowego otoczenia. Świetna seria dla dziewczynek

Ciekawa , fajne ilustracje i dużo humoru . Bardzo polecam!

"Zosia z ulicy Kociej" to przezabawna książka o przygodach Zosi Wierzbickiej. Jej codzienne i niecodzienne przygody sprawiają wiele radości podczas czytania. Historie napisane prostym językiem nie pozwalają się oderwać aż do ostatniej strony. A wszystko okraszone oryginalnymi rysunkami na każdej stronie.

Ciekawa i zabawna, na pewno wciągnie i skłoni do zapoznania się z następnymi tomami serii !

Dyskusje

• Literatura polska