Trądzik. Najnowsze metody leczenia i zapobiegania

Terry J. Dubrow Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA poradniki
9788361012023
Oficyna Wydawnicza ABA
poradniki
9788361012023

Jestem ciekawa, ile są warte metody leczenia zawarte w tej książce. Przyznam, że przebieg choroby, sposób działania leków są dokładnie opisane. Teraz wiem dużo więcej na ten temat. Nie zaszkodzi spróbować tego 'programu leczenia', tym bardziej, że nie wymaga to wyrzucenia wielu pieniędzy.

• Medycyna
  • Sprzedaż/Wymiana
  • Posiadam książkę
  • Moje książki
  • (3) Koniecznie przeczytam!
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Trądzik. Najnowsze metody leczenia i zapobiegania