Wielkie kłopoty

Warszawska Firma Wydawnicza
2012-01-01
2012-01-01
18 min.

Gdy sięgnęłam po tę książkę najpierw rzuciły mi się w oczy piękne ilustracje. Takie nietypowe i jednocześnie naprawdę śliczne. Z ogromną przyjemnością najpierw obejrzałam całą książeczkę, by po chwili wrócić do początku i zagłębić się w jej treść.

Wielkie kłopoty to bardzo sympatyczny wierszyk o bardzo głupiutkich zwierzątkach. Nasi mali bohaterowie podnieśli alarm w całym...

• Witek
  • WFW

Dodaj cytat z książki Wielkie kłopoty