Hura! Idę do szkoły!

Okładka książki Hura! Idę do szkoły!
Aneta Kołat Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza literatura dziecięca
literatura dziecięca
Warszawska Firma Wydawnicza
2012-01-01
2012-01-01
szkoła lektura pierwszaki

Dopiero rozpoczynają się wakacje, a wiele mam i tatusiów już stresuje myśl o tym co wydarzy się na jesieni. Bo dla niektórych maluchów pierwszego września dopiero rozpocznie się przygoda ze szkołą. Nowe otoczenie, nowi ludzie, wyzwania i oczekiwania. Każdy z nas już to przerabiał i wie, że ta sytuacja wywołuje bardzo wiele emocji.

Ale nie tylko dorośli przeżywają...

• Wymiana - do wymiany
  • WFW
  • Mała Biblioteczka
  • Posiadam w wersji papierowej

Dodaj cytat z książki Hura! Idę do szkoły!