WierszoPlecie w szkolnym świecie

Aneta Kołat Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza literatura dziecięca
Warszawska Firma Wydawnicza
literatura dziecięca
2015-01-01

Nasza kolekcja patronackich książek wciąż rośnie. A nam wraz z każdą następną rosną skrzydła u ramion i pragnienie by ten blog istniał już zawsze. I nigdy nie brakowało nam zapału do tego by pisać o książkach, które wpadły w nasze ręce. Które nam się spodobały, zainteresowały nasze dzieciaczki lub niekiedy mamy do nich zastrzeżenia. Na szczęście na razie możecie być pewni,...

• WFW
więcej mniej

Dodaj cytat z książki WierszoPlecie w szkolnym świecie