Wyrzutki

John Flanagan Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Drużyna (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Brotherband: The Outcast
Drużyna (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Zuzanna Byczek
fantastyka

Dość długo trzeba było czekać na rozwinięcie się akcji, ale było warto. Książka opowiada o sile przyjaźni, rywalizacji, zwycięstwach i porażkach. Nie takiego zakończenia się spodziewałam - trzeba więc sięgnąć po kolejną część.

Jest to kolejna niezwykła podróż po krainach stworzonych przez tego autora. Tym razem poznajemy inny świat niż w Zwiadowcach, ale znów wiele możemy się nauczyć. Nie zabraknie skandyjskiego humoru, trudnych wyzwań, oberjarla Eraka i niezwykłych bohaterów
Hal będzie przewodził drużynie „Czapli”. Należą do niej ci, których nikt nie chciał przyjąć do swojego zespołu. Mimo to...

Obecni autorzy piszą bardziej dynamicznie, przez co książka jest lekka i mimo czasem nieco nudnych scen szybko się ją czyta .
Następne cześć dużo lepsze tą traktowałbym raczej jako tłumaczenie .

(Obecne czasy pozwalają za darmo sprawdzić czy podejdzie nam całość bo chyba z 2 h jest darmowego audiobooka :P osobiście natomiast wolę papier )

Powieść dla młodzieży, lekka i wciągająca. Łatwo można utożsamiać się z bohaterami, tytułowymi Wyrzutkami, odmiennymi dla większości ludzi ich otaczających. Opowieść o akceptacji odmienności. Równoległy cykl do znanych zwiadowców.

Najlepsza seria jaką kiedykolwiek czytałem.
Polecam !!!

Przygodowa, bardzo humorystyczna i wciągająca. Przerzuca się stronę za stroną, w ciekawości co wydarzy się dalej.

Książka ciekawa. Przygodowe. Wciąga od pierwszej strony. Historia urozmaicona i pełna ciekawych wydarzeń. John Flanagan Ponownie miło mnie zaskoczył.

Serią "Drożyna" zainteresowałem się po przeczytaniu wszystkich książek "Zwiadowcy", gdzie w ostatnim tomie cała banda była postaciami drugoplanowymi.
Książki Flanagana lubię czytać dla naprawdę ciekawych opowieści i ponieważ jest to niesamowicie szybka i lekka lektura. Sprawia mi przyjemność.
Tym razem mamy dużo liczniejszą grupę bohaterów, co jest bardzo ciekawym...

Pierwsza książka serii „Drużyna”, której akcja toczy się w uniwersum stworzonym przez autora na użytek serii „Zwiadowcy”.
Miejsce akcji - Skandia.
Książka ma czegoś uczyć młodych i bardzo młodych ludzi i być może spełnia nieźle tę rolę. Dla osób dorosłych może stanowić bardzo lekką rozrywkę przypominającą swoim charakterem baśnie.
Niestety to pół książki, więc autor...

Dyskusje

2 674