Wyrzutki

John Flanagan Cykl: Drużyna (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction 480 str.
Brotherband: The Outcast

Jaguar
fantastyka, fantasy, science fiction
fantastyka

Kup książkę

Powieść dla młodzieży, lekka i wciągająca. Łatwo można utożsamiać się z bohaterami, tytułowymi Wyrzutkami, odmiennymi dla większości ludzi ich otaczających. Opowieść o akceptacji odmienności. Równoległy cykl do znanych zwiadowców.

Najlepsza seria jaką kiedykolwiek czytałem.
Polecam !!!

Przygodowa, bardzo humorystyczna i wciągająca. Przerzuca się stronę za stroną, w ciekawości co wydarzy się dalej.

Książka ciekawa. Przygodowe. Wciąga od pierwszej strony. Historia urozmaicona i pełna ciekawych wydarzeń. John Flanagan Ponownie miło mnie zaskoczył.

Serią "Drożyna" zainteresowałem się po przeczytaniu wszystkich książek "Zwiadowcy", gdzie w ostatnim tomie cała banda była postaciami drugoplanowymi.
Książki Flanagana lubię czytać dla naprawdę ciekawych opowieści i ponieważ jest to niesamowicie szybka i lekka lektura. Sprawia mi przyjemność.
Tym razem mamy dużo liczniejszą grupę bohaterów, co jest bardzo ciekawym...

Pierwsza książka serii „Drużyna”, której akcja toczy się w uniwersum stworzonym przez autora na użytek serii „Zwiadowcy”.
Miejsce akcji - Skandia.
Książka ma czegoś uczyć młodych i bardzo młodych ludzi i być może spełnia nieźle tę rolę. Dla osób dorosłych może stanowić bardzo lekką rozrywkę przypominającą swoim charakterem baśnie.
Niestety to pół książki, więc autor...

Doskonałe dzieło literatury młodzieżowej./Czyta się ja z zapart tchem,mądrze choć prosto napisane zdnia.
Poznajemy czym jest przyjaźń.Rywalizacja,książka może zawiwrać trudne słowa.Jeżeli idzie o żeglowanie.
C

Kiedy tylko dowiedziałam się,że autor Zwiadowców stworzył nową serię musiałam zabrać się za jej przeczytanie. "Drużyna" opowiada o Skandianach. Cieszę sie, ba, jestem zachwycona,że znów mogłam spotkać się z Erakiem i mam nieśmiałą nadzieję,że może kiedyś chociaż w małym epizodzie spotkam znowu Willa,Halta i Horacego. "Wyrzutki", czyli pierwszy tom połknęłam w całości,nie...

Hal- główny bohater powieści Flanagana jest prawdziwym przyciągaczem. Poznając jego historię nie da się go nie lubić. Jest charakterny, pomysłowy, trochę skryty i przede wszystkim ma w sobie to coś. Coś co łapię za serducho i łączy z nim do ostatniej opisanej w tej części przygody.

Jestem zachwycona powieścią, która pozwala lekko odetchnąć od "Zwiadowców". Jest powiewem...

Dyskusje

2 604