Dotyk mroku

Zielona Sowa
2011-04-15
2011-04-15
978-83-7623-916-3

Całkiem ciekawa opowieść jednak nie trafiła 100% w moje gusta. Miło było poczytać o Gdańsku i spojrzeć na niego trochę inaczej. Nietypowi antagoniści sprawili że warto zapoznać się z tą książką.

Dużym plusem jest miejsce akcji, bardzo mało książek dzieje się w Gdańsku, szczególnie podoba mi się wykorzystanie góry Gradowej. Mimo to, książka przeciętna, ale dobrze się ją czyta

Książka bardzo dobrze złożona

Książka bardzo dobrze złożona

Ciekawy pomysł na książkę, bardzo zaciekawiły mnie 'mroki'. Według mnie sam pomysł jest dobry natomiast brak akcji, brak niepokoju lub ciekawości co dalej. Wydaje mi się nudne, nie przepadam za książkami tego typu, osobiście nie polecam.

Udało się zdobyć dwie części. Zachęcił opis i nie zawiódł. Nie jest to nie wiadomo jak wyszukana historia, ale jest to bardzo fajna, lekka opowieść, której akcja toczy się w Gdańsku. Mamy tu walkę z siłami ciemności, mamy elfy i krasnoludy. Czarodziejów. Czego chcieć więcej? Lekka, przyjemna fantastyka. Dorota Wieczorek przekonała mnie do siebie i mam nadzieję, że jej pozostałe książki spodobają mi się tak jak Dotyk Mroku

Tam chyba w ogóle nie było akcji, NIE POLECAM!!!!!!!

Tam chyba w ogóle nie było akcji, NIE POLECAM!!!!!!!

Książkę kupiłam, by czymś się zająć na plaży. Po tytule i opisie z tyłu szykowałam się na mrożącą krew w żyłach historię... i się zawiodłam.
Pomysł - super, tak samo świat przedstawiony.
Jednak historia wydaje się być zbyt idealna, za szybko to wszystko bohaterom wychodzi.
Takie "mech, nic wielkiego".
Są lepsze książki, tę bym sobie odpuściła.

Pomysł - super, tak samo świat przedstawiony.
Takie "mech, nic wielkiego".
Są lepsze książki, tę bym sobie odpuściła.

Ta książka bardzo mi się podobała. Najlepsze w niej jest to, że napisała ją polska autorka. Akcja dzieje się w Polsce, co jest miłą odmianą :D

Czyta się szybko, połknęłam ją w 1 dzień, ale biorąc pod lupę fabułę jest dość przeciętna.

Spoko książka

Spoko książka