Franklin idzie do szkoły

Paulette BourgeoisBrenda Clark Wydawnictwo: Debit Cykl: Franklin (tom 6) literatura dziecięca
Franklin goes to school
Franklin (tom 6)
literatura dziecięca
Barbara Sobiewska
Franklin

Szkoda, że nei wszystkie dzieci trafiają na tak wspaniałych i mądrych nauczycieli jak pani Sowińska. Piękna opowieść o pierwszych chwilach w szkole. Polecam.

malewielkieksiazki.blogspot.com

Problemy z pierwszym dniem w szkole? Zdenerwowanie i obawy, jak będzie? Skaczące żabki w brzuchu?
Na kłopoty Franklin ! :)
Tak, tak, żółwik czuje się, jakby stado żabek skakało mu w brzuchu. To pierwszy dzień w szkole, stres dla dziecka i dla rodziców. Na początku nawet wejście do szkolnego autobusu staje się problemem, ale w szkole powoli,...

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

Seria z Franklinem jest bardzo sympatyczna! Mało tekstu, w miare duża czcionka - nadaję sie do samodzielnego czytania na początku, do treningu czytania.

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

• Z biblioteki
  • Dla dzieci
  • Dzieciństwo
  • Przed 2012
  • Biblioteczka moich maluchów
  • Dla dzieci i młodzieży

Dodaj cytat z książki Franklin idzie do szkoły