Franklin i komputer

Okładka książki Franklin i komputer
Paulette Bourgeois Wydawnictwo: Debit Cykl: Franklin Seria: Historyjka z Telewizji literatura dziecięca
32 str. 32 min.
2004-01-01
32 min.
Patrycja Zarawska

więcej Więcej

Franklin był jedną z pierwszych serii książeczek pouczających dla dzieci, w której znana nam postać z kreskówki boryka się z problemami i wyzwaniami dnia codziennego. Nie pamiętam dokładnie kreskówek, ale w książeczkach przekaz jest jasny i dzieci dzięki Franklinowi zauważają, co w życiu jest najważniejsze.

Część o komputerze jest tym cenniejsza, że pokazuje dzieciom...

Bardzo dobrze jest tu pokazany mechanizm uzależnienia, nie tylko od komputera.

Opowieść "Franklin i komputer" to jedna z obowiązkowych lektur w dzisiejszych czasach. Koniecznie przeczytajcie dzieciom, bo dotyczy bardzo ważnego problemu uzależnienia od komputera.
Franklin wpada w sidła gry komputerowej i zaniedbuje swoich przyjaciół. Jest to tylko namiastka problemu, z którym obecnie spotyka się większość rodziców. Tutaj wszystko zostaje "zwalczone w...

Wszystkie książki z serii o Franklinie warto przeczytać dziecku. To mądre historie, pokazujące dziecku jak może poradzić sobie ze swoimi problemami, które wcale nie są mniejsze od problemów nas, dorosłych.

mania komputerowa kazdemu sie zdaza

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Czytane dzieciom
  • 👧 Przeczytane Majeczce
  • Półka Adasia - przeczytane

Dodaj cytat z książki Franklin i komputer