Mądrość Świata Czarownic

Okładka książki Mądrość Świata Czarownic
Andre Norton Wydawnictwo: Zysk i S-ka Seria: Świat Czarownic fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
8386211962
Jarosław Jotarski
Świat Czarownic

więcej Więcej

Dla mnie to była bardzo fajna książka. Uwielbiam czytać takie sagi jak ta. Jak najbardziej zachęcam do przeczytania.
Polecam

2021

Kolejny tom lubianej przez mnie sagi, pozycja obowiązkowa. No właśnie obowiązek, a nie przyjemność skłoniły mnie do przeczytania i zgromadzenia także tego tomu. Czyta się przyjemnie, o nudzie nie ma mowy, ale czuję jakiś niedosyt a może to pzresyt?

Zupełnie nijakie opowiadanie o Elys i Jervonie, fajny dyptyk związany z ropuchami z Grimmerdale, a tak to poza tym - nic nie pamiętam, tyle, że wszystko w High Hallacku. I tłumacz, który nie trzyma się konwencji.

Więcej w podcaście: http://www.gniazdoswiatow.net/2016/07/09/quest-29-madrosc-swiata-czarownic/

1. "Miecz niewiary" (ocena 7/10) - ponownie spotykamy się z Elys i Jervonem, gdzieś w środku ich tułaczki, kiedy to Jervon zostaje porwany przez tajemniczych zbójców, a Elys spieszy by ratować kochanka. Opowiadanie jest świetne, koncepcja złego boga żywiącego się duszami i energią swoich wyznawców gdzieś za jedną z Bram wymiata, niestety wrażenie psuje nieścisłość fabularna...

• Fantastyka
  • Fantasy
  • Mam
  • 3. Chcę W NAJBLIŻSZYM CZASIE na półkę w wersji papierowej (kupię, przygarnę)
  • Serie fantasy - Na Ekranie
  • - Do kupienia