Krąg Ognia

Michelle Zink Wydawnictwo: Telbit Cykl: Bliźniaczki Milthrope (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Circle of Fire
Data 1. wydania:
2011-08-01
Marta Kapera
Telbit
Proroctwo Sióstr Marta Kapera
Circle of Fire
Bliźniaczki Milthrope (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Marta Kapera
Proroctwo Sióstr Marta Kapera

No cóż, zakończenie bombowe! Szkoda że Alice zginęła. Naprawdę mi jej szkoda. Bo najlepszy ten co zbłądził ale się nawrócił. Książka super. Nic tylko czytać. Bardzo gorąco polecam. :)

Ostatni tom trylogii"Proroctwo sióstr" w porównaniu z poprzednimi , nie porwał mnie tak jak tego oczekiwałem sięgając po książkę,akcja była przedstawiona w sposób mało zaskakujący, bez fajerwerków ogólnie po przeczytaniu czułem rozczarowanie :(

Podsumowując cała trylogię były to trzy książki , dzięki którym przeniosłem się w mistyczny świat , przeżywałem trudne decyzje...

Ogólnie podsumowując fajna trylogia, idealna na jesienne długie wieczory a, bohaterowie dają się polubić.

Ostatni tom gotyckiej historii sióstr, w dalszym ciągu wzbudza zainteresowanie czytelnika- czy przepowiednia się spełni i po której stronie opowiedzą się w końcu obie z sióstr. Pozycja równie ciekawa jak dwie poprzednie.

Książka ,,Krąg ognia" nie zachwyciła mnie. Zakończenie rozczarowało mnie dobitnie.
Przez całe 3 książki Lia przygotowywała się do wypełnienia proroctwa, które ostatecznie trwało jakieś 5 stron.
Nie po to czytałam około 900 stron, aby później przekonać się, że obrzęd będzie trwał zaledwie 5. Byłam strasznie rozczarowana. Liczyłam na więcej. Ostatnia książka z serii o...

Z góry mówię, że będę się tu odnosić do całej trylogii, a czytałam ze 4 lata temu, więc mogą się niektóre elementy fabuły nie zgadzać.

Do dziś nie wiem dlaczego przeczytałam całą trylogię, choć od początku mnie to irytowało (no, może bardziej od 2 tomu), ale to zrobiłam. I wiecie co? ŻAŁUJĘ. To było po prostu złe. Główna bohaterka to klasyczna Mary Sue - dobra, altruistka,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wspaniała książka ! Opowiada o przyjazni , zaufaniu , miłości i poświęceniu !!
Polecam każdemu !!

1989

Szczerze mówiąc żałuję, że się za tę książkę w ogóle zabrałam. Ma wszystkie wady poprzednich tomów - jest rozciągnięta, przegadana, pozbawiona klimatu, niewiele w niej treści, brak napięcia, bohaterowie są nudni i płascy, pisana jest dziecinno-egzaltowanym stylem, a na dokładkę zakończenie jest głupie i do bani po prostu. Strata dobrych paru godzin mojego życia, więcej...

Trylogia Proroctwa Sióstr przypadkowo znalazła się w moim zasięgu ale był to szczęśliwy przypadek. Pierwszy raz sięgnęłam po tego typu książki i jestem zachwycona. Trylogia okazała się wartościowa - jest w niej magia, miłość oraz niebezpieczeństwo. Walka dobra ze złem bliźniaczek porywa całkowicie! Walka z przeznaczeniem, z samą sobą oraz z najbliższą osobą jaka nam...

Na półkach: , , , ,

"Przeszłość to wspomnienie krętej drogi, która doprowadziła mnie do tego miejsca, do tego momentu."

• 2013
  • Chcę w prezencie