Kiss Me Deadly: 13 Tales of Paranormal Love

romans horror miłość
literatura piękna
angielski
romans horror miłość

Becca Fitzpatrick podczas promocyjnego czatu "Kiss Me Deadly : 13 Tales of Paranormal Love" przyznała się, że względu na napięty grafik (nadal pracowała nad "Crescendo") nawiązała do prologu z "Szeptem" w owym opowiadaniu, które napisała specjalne do antologii. - Był to główny powód, dla którego sięgnęłam po anglojęzyczną wersję książki (w Polsce nadal modlimy się o...

• Chcę w prezencie
  • Becca Fitzpatrick