PS Kocham Cię

Cecelia Ahern Cykl: P.S. I Love You (tom 1) literatura piękna 456 str.
PS I Love You

Świat Książki
literatura piękna
Cecelia Ahern powieść angielska

Porównaj ceny i

Czytałam tę książkę pod koniec 2019 r. I wróciłam do niej teraz... i powiem szczerze, że mam mieszane uczucia... Książka ma 510 stron wiec to taka dość pokaźna książka, i trochę się z nią męczyłam. Ogółem film znam na pamięć, i płacze na nim za każdym razem. I o wiele bardziej mi się podobał niż książka.
Wiem, że jest kontynuacja ale nie mam zamiaru czytać. Nie wciągnęła mnie.

„- A ty jesteś szczęśliwa? - Dziś jestem. A jutrem zajmę się jutro. Ale zmierzam chyba w dobrym kierunku.” Myślałam, że spotkam się z kolejnym z miliona romansideł, gdzie bohaterowie koniec końców będą żyli długo i szczęśliwie... Książka jest lekka, nie powiem, że powaliła mnie na kolana, ale szczerze mi się podobała. Lektura pokazuje nam, jak wielka jest siła miłości, a...

Przyjemna historia. Dla mnie odskocznia od kryminałów i najważniejsze, że mnie nie męczyła.

W tej książce urzekło mnie to, że pokazuje to o czym raczej nie mówi się w dziełach kultury. Pokazuje, że ślub, czy samo związanie się z drugą osobą nie oznacza szczęścia do końca życia. Zdarzają się sytuacje, na które nie mamy wpływu i nie jesteśmy w stanie się do nich w żaden sposób przygotować, ani nie mamy zamiaru ich planować.
O tym jest właśnie ta książka o...

Niesamowicie wzruszająca opowieść. Kilka razy udało się jej ze mnie wycisnąć trochę łez. To nie jest zwykły romans, a dzieło opowiadające o tracącej się miłości. Z każdym dotykiem i słowem ta miłość umiera. To niesamowicie bolesne, ale pozwala nam po części odczuć to cierpienie, którego nigdy byśmy nie chcieli doznać.

Ta książka wycisnela ze mnie mnóstwo łez i znalazła miejsce w moim sercu i w miejscu ulubionych książek. Bardzo cieszę się, że ja przeczytałam. Mimo, że nie byłam pewna czy czytać, gdyż inne książki autorki mi się nie spodobały to nie żałuję, wręcz przeciwnie. Polecam gorąco

2082

Kiedyś, lata temu, obejrzałam ekranizację, a następnie przeczytałam książkę. Choć muszę przyznać, że zdecydowana większość fabuły wyleciała mi z głowy, nigdy nie zapomniałam o samej książce i jej głównym motywie: Holly straciła męża, który umarł na raka mózgu. Kilka tygodniej później dostaje paczkę z listami, w których jej mąż przygotował zadanie na każdy miesiąc, a każdy z...

Na półkach: , , , ,

Zanim rozpoczęłam czytać Cykl: P.S. I Love You (tom 1) autorstwa Pani Cecelii Ahern pt. ''PS Kocham Cię'' oglądałam film nakręcony na podstawie tej powieści, który mi się spodobał.

To, co spotkało główną bohaterkę Holly, było to dla niej samej niespodziewane -śmierć męża Gerry'ego.

Holly na swój sposób przeżywa utratę męża i początki pogodzenia się z nią nie jest dla...

Ciepła, pełna wzruszeń i ogromnej tkliwości opowieść o miłości silniejszej niż śmierć. Bardzo trudno jest nam zmierzyć się z utratą najbliższej osoby, a jeszcze tym bardziej gdy następuje ona nagle i niespodziewanie. Dramat jaki dotyka wtedy najbliższych jest niedoopisania i tylko nielicznym jest dane go doświadczyć. Miałam tą wątpliwą przyjemność, kiedy 17 lat temu umarła...

Przyznam, że przygodę z "PS kocham Cię" zaczęłam od filmu. Wyjątkowo jednak nie żałuję tego, gdyż są to dwie zupełnie odmienne hostorie. Dzięki temu, nie wiedziałam czego spodziewać się w każdym kolejnym rozdziale. W zasadzie książkę z filmem łączą tylko imiona niektórych bohaterów, a sam pomysł na listy od nieżyjącego męża jest całkiem inaczej przedstawiony.

Książka jest...

• 2019
  • 2011
  • 2013

Cecelia Ahern PS Kocham Cię
Cecelia Ahern P.S. Kocham Cię!
Cecelia Ahern PS Kocham Cię