W pogoni za Harrym Winstonem

literatura piękna
978-83-7359-768-6
Hanna Szajowska
pakt przyjaciółki zmiany w życiu

Książka opowiada splątane ze sobą historie trzech przyjaciółek, które przechodzą okres burzliwych rozstań, zaręczyn i przelotnych romansów. Każda z nich prowadzi zupełnie inny tryb życia, wszystkie mają różne charaktery i wartości. Wspólnie ustalają nowe zasady dotyczące relacji z płcią przeciwną i od tego momentu ich życia zmieniają się diametralnie.

Dość śmieszna...

Trochę się zmęczyłam czytając tą książkę. Szybko się ją czytało, takie czytadło na odstresowanie.

Chyba najgorsza ksiazka, jaką w życiu przeczytałam. Chaotyczna, nudna, tendencyjna. Fabuła jak scenariusz do słabego amerykańskiego filmidla. Typowe 'dzielo' o pustych panciach z wielkiego miasta.

Spodziewałam się wielkiego "WOW", ale szału nie było. Choć książkę nawet przyjemnie się czyta, nie skradła u mnie szczególnej ciekawości. Czytając ją miałam wrażenie monotonności i niewiele było w niej momentów, w których chciałam tę książkę poczytać "jeszcze tylko kilka stron i zajmę się czymś innym".

Lekka i przyjemna. Idealna na wypoczynek.

W końcu udało mi się skończyć tą książkę! Dosyć dawno już zaczęłam ją czytać, ale z racji, że jest dosyć gruba, czytanie jej zajęło mi sporo czasu. Jak do tej pory z autorką spotkałam się przy okazji czytania "Portier nosi garnitur od Gabbany", gdzie się nie zawiodłam. Czy moje odczucia się zmieniły? Z chęcią Wam opowiem :)

Lauren Weisberger urodziła się w Scraton w 1977...

Lekka, śmieszna fabuła, z humorem typowym dla Weisgerger. Idealna odskocznia na odprężenie.

Lekkie, łatwe i przyjemne. Raczej nie sięgam po pozycje tego typu, ale na wakacje jak znalazł.

Znany (aż za dobrze) przepis na bestseller da kobiet: trzy przyjaciółki, każda zupełnie inna, co do charakteru, zawodu i sytuacji życiowej. Do tego perypetie miłosne, dawka dość inteligentnego humoru. A ponadto - autorka przebojowego "Diabeł ubiera się u Prady", okładka zresztą też podobna... Ale czyta się bardzo dobrze! Nie zmieni może niczyjego życia ani światopoglądu, za...

Pozycja myślę typowo kobieca. Trzy historie trzech różnych dziewczyn. Każda po różnych doświadczeniach życiowych. Fabuła momentami śmieszy, momentami wzrusza, mimo szczęśliwego zakończenia, historia zasmuca pod wieloma względami. Ale i tak warta przeczytania, myślę, że pomoże nie jednej kobiecie przezwyciężyć swoje lęki i uświadomi, że każda kobieta zasługuje na szczęście.

Dyskusje

1 337