P.S. Kocham Cię

Cecelia Ahern Wydawnictwo: Zwierciadło Cykl: P.S. I Love You (tom 1) literatura piękna
P.S. I love You
literatura piękna
9788324720903
Ewa Niepokólczycka
śmierć miłość

Historia piękna, ale z narracją gorzej, moim zdaniem trochę za bardzo rozwleczona.

Bardzo przejmująca książka. Ciężko się ją czyta przez to ,że co chwilę z oczu lecą łzy.

Poznałem w życiu mnóstwo różnych kobiet. 99% z nich to fikcyjne bohaterki książek. Spotkanie Holy, głównej bohaterki tej babskiej powieści nie było jednak zbyt fortunne, nie polubiłem jej ani trochę. Jej głupiutkich przyjaciółek również. Fabuła była bardzo prosta- kobieta traci ukochanego męża, który umiera na raka mózgu, okazuje się, że zostawił jej 10 kartek na każdy...

To moje czytelnicze numer jeden. Najgorsze w książce jest to, że się kończy i to chyba jej jedyny minus. Niebanalna historia, książka skłania do refleksji, dotyka ważne sfery życia. Naprawdę można się wzruszyć. Styl pisania bardzo mi się podobał, czyta się szybko i przyjemnie, a przede wszystkim z każdą stroną chcę się dowiedzieć, co będzie dalej. Doceniam za wartości...

Reread tej książki po ośmiu latach, a ocena taka sama. Uwielbiam tę historię, pomimo ogromnego smutku, jaki wywołuje w czytelniku sytuacja wyjściowa, czyli śmierć młodego człowieka, męża głównej bohaterki, ta historia jest w całym tym nieszczęściu pozytywna i pokrzepiająca. Pomysł z listami – świetny, całkiem realistyczny. Wydźwięk – cudowny, bo chodzi o to, żeby łapać...

Książka jak i film porywająca. Bardzo mi się podobała, gdy czytałam. Było to kilka lat temu, ale wrażenie po niej jest przyjemne.

Czytałam z zaciśniętym gardłem i łzami w oczach. Nie przypuszczałam, że książka jest w stanie tak na mnie zadziałać :)
Polecam :)

Myślę, że niejedna kobieta marzy o takiej miłości i o takim mężczyźnie. Książka mnie wzruszyła i powiem, że po niej zaczęłam bardziej doceniać mojego męża. Obowiązkowo do przeczytania! Zanim zaczniecie czytać przygotujcie sobie chusteczki.

Cudowna książka! Miłość może być naprawdę wielka i okazywana nawet wtedy, gdy nie ma nas już na świecie.

Książka czasami nudnawa, ale ogólnie wciągająca. Skróciłabym ją trochę, bo te 500 stron się dłużyło. Nie spodziewałam się zakończenia, ani jednego mężczyzny ani drugiego... Jestem ciekawa co zawiera drugi tom, biorę się do czytania!

7 240
    2 478