PS Kocham Cię

Cecelia Ahern Wydawnictwo: Akurat Cykl: P.S. I Love You (tom 1) literatura piękna
PS, I Love You
2015-07-08
9788328701908
Monika Wyrwas-Wiśniewska
Monika Wyrwas-Wiśniewska romans miłość literatura kobieca

Poruszająca , ciepła i bardzo wartościowa powieść o tej jednej jedynej prawdziwej i wiernej miłości. Bardzo podobali mi się bohaterowie jak i cala ta wyjątkowa powieść. Najważniejsza jest miłość do drugiego człowieka oraz przede wszystkim jak się wobec tej osoby zachowujemy. Piękna i wzruszająca historia o sile miłości , która jest w stanie pokonać śmierć. Po przeczytaniu...

Siła miłości jest naprawdę ogromna :)

Piękna, wzruszająca opowieść o miłości silniejszej od wszystkiego, nawet od śmierci. Książka przy której każdy, kto nie jest z kamienia, wyleje hektolitry łez. Podczas lektury zużyłam dwa opakowania chusteczek.

Kolejna książka dwukrotnie przebijająca filmową adaptację. 100 punktów za pomysł listów zza grobu z instrukcjami dla wdowy. Niby banał, a jak pięknie opowiedziany.

Książka mi się bardzo spodobała! Jedna z lepszych. Fakt historia bardzo przykra, umiera młody mężczyzna na raka, mąż głównej bohaterki Holly. Młoda wdowa bardzo przeżywa śmierć, nie umie się pozbierać po stracie ukochanego. Na szczęście ma przy sobie wspaniałą rodzinę i kochane przyjaciółki. Listy które miała czytać co miesiąc pomogły stanąć jej na nogi, oraz wsparcie...

Kolejny raz zawiodłam się na fantastycznych opiniach co do książki. Dla mnie nudnawa, strasznie się ciągnie. W połowie chciałam zrezygnować, ale... skoro jest taka fajna to ją dokończę. Nie powaliła mnie na kolana.

Czytałam tę książkę pod koniec 2019 r. I wróciłam do niej teraz... i powiem szczerze, że mam mieszane uczucia... Książka ma 510 stron wiec to taka dość pokaźna książka, i trochę się z nią męczyłam. Ogółem film znam na pamięć, i płacze na nim za każdym razem. I o wiele bardziej mi się podobał niż książka.
Wiem, że jest kontynuacja ale nie mam zamiaru czytać. Nie wciągnęła mnie.

„- A ty jesteś szczęśliwa? - Dziś jestem. A jutrem zajmę się jutro. Ale zmierzam chyba w dobrym kierunku.” Myślałam, że spotkam się z kolejnym z miliona romansideł, gdzie bohaterowie koniec końców będą żyli długo i szczęśliwie... Książka jest lekka, nie powiem, że powaliła mnie na kolana, ale szczerze mi się podobała. Lektura pokazuje nam, jak wielka jest siła miłości, a...

Przyjemna historia. Dla mnie odskocznia od kryminałów i najważniejsze, że mnie nie męczyła.

W tej książce urzekło mnie to, że pokazuje to o czym raczej nie mówi się w dziełach kultury. Pokazuje, że ślub, czy samo związanie się z drugą osobą nie oznacza szczęścia do końca życia. Zdarzają się sytuacje, na które nie mamy wpływu i nie jesteśmy w stanie się do nich w żaden sposób przygotować, ani nie mamy zamiaru ich planować.
O tym jest właśnie ta książka o...

Dyskusje

• 2019
  • 2011
  • 2013

Cecelia Ahern PS Kocham Cię
Cecelia Ahern P.S. Kocham Cię!
Cecelia Ahern PS Kocham Cię