PS Kocham Cię

Cecelia Ahern Wydawnictwo: Akurat Cykl: P.S. I Love You (tom 1) literatura piękna
PS, I Love You
2015-07-08
9788328701908
Monika Wyrwas-Wiśniewska
Monika Wyrwas-Wiśniewska romans miłość literatura kobieca

Byłam pewna, że czytałam już tą książkę jakieś dziesięć lat temu. Nie pamiętałam jej jednak zupełnie i przez to kilka razy się zdziwiłam podczas lektury.
Nie płakałam jak wtedy gdy byłam nastolatką. Nie wiem czy to kwestia tego, że znałam już historię Holly czy może yyy... inna wrażliwość? Chyba jednak to pierwsze, potrafię się przecież wzruszyć na reklamach telewizyjnych a...

Na półkach: , , , ,

Zarazem dramatyczna i lekka historia miłości prawdziwej, która czasem okazuje się być zgubna. Początek historii ukazuje wielką tragedię utraty najważniejszej osoby w życiu, ból z tym związany i próby powrotu do normalności kończące się fiaskiem. W dalszej części pojawia się "koło ratunkowe" dla głównej bohaterki w postaci listów, które otrzymuje od nieżyjącego męża. To nie...

Wiele łez uroniłam przy tej książce, ale też wiele razy się uśmiałam. Zawiodłam się trochę czytając zakończenie, które zdawało się być pisane trochę na szybko, tylko po to, żeby jakoś to wszystko spiąć w jedną całość.

Jestem zakochana w tej książce. Czytałam ją i płakałam i się śmiałam. Też bym chciała przeżyć taką miłość jak Holly i Gerry.Nie wyobrażam sobie, jak można ponieść taką stratę.
Kocham tę książkę i polecam wszystkim kobietom.

Książkę przeczytałam już lata temu. Wywarła na mnie ogromne wrażenie. Wzrusza i daje do myślenia. A zakończenie, które kocham najbardziej w każdej książce, i czekam na nie z niecierpliwością podczas czytania. W tej książce było przepiękne.

Książka, w której się zakochałam. Jeszcze nigdy nie czytałam takiej historii.
Uwielbiam czytać i się wzruszać, a zarazem śmiać się i dobrze się bawić. Tutaj miałam zapewnione wszystkie emocje.
Powieść pokazuje siłę prawdziwej miłości i to, co czujemy, kiedy najbliższa ukochana osoba nagle odchodzi. Wszystkie etapy żałoby i bólu przeżywałam razem z Holly.
Czasami nie byłam w...

To jest kolejna książka, którą zbyt długo czekała aż po nią sięgnę.
Jest to piękna historia miłości.
Główna bohaterka Holly, właśnie zostaje wdową. I nie sposób pogodzić jej się z przedwczesną śmiercią ukochanego męża. Przez pierwsze tygodnie dziewczyna nie jest w stanie wyjść z domu, jeść już nie mówiąc o życiu bez ukochanego. Ma przyjaciół, którzy ją wspierają w tym...

Czytałam , płakałam i tak ciągle w kółko. po przeczytaniu książki wzięło mnie na fil , jednak nieporównywalny z książką!
Polecam.

Poruszająca , ciepła i bardzo wartościowa powieść o tej jednej jedynej prawdziwej i wiernej miłości. Bardzo podobali mi się bohaterowie jak i cala ta wyjątkowa powieść. Najważniejsza jest miłość do drugiego człowieka oraz przede wszystkim jak się wobec tej osoby zachowujemy. Piękna i wzruszająca historia o sile miłości , która jest w stanie pokonać śmierć. Po przeczytaniu...

Siła miłości jest naprawdę ogromna :)

Dyskusje

• 2019
  • 2011
  • 2013

Cecelia Ahern PS Kocham Cię
Cecelia Ahern P.S. Kocham Cię!
Cecelia Ahern PS Kocham Cię