PS Kocham Cię

Cecelia Ahern Wydawnictwo: Akurat Cykl: P.S. I Love You (tom 1) literatura piękna
PS, I Love You
2015-07-08
9788328701908
Monika Wyrwas-Wiśniewska
Monika Wyrwas-Wiśniewska romans miłość literatura kobieca

To moje czytelnicze numer jeden. Najgorsze w książce jest to, że się kończy i to chyba jej jedyny minus. Niebanalna historia, książka skłania do refleksji, dotyka ważne sfery życia. Naprawdę można się wzruszyć. Styl pisania bardzo mi się podobał, czyta się szybko i przyjemnie, a przede wszystkim z każdą stroną chcę się dowiedzieć, co będzie dalej. Doceniam za wartości...

Reread tej książki po ośmiu latach, a ocena taka sama. Uwielbiam tę historię, pomimo ogromnego smutku, jaki wywołuje w czytelniku sytuacja wyjściowa, czyli śmierć młodego człowieka, męża głównej bohaterki, ta historia jest w całym tym nieszczęściu pozytywna i pokrzepiająca. Pomysł z listami – świetny, całkiem realistyczny. Wydźwięk – cudowny, bo chodzi o to, żeby łapać...

Książka jak i film porywająca. Bardzo mi się podobała, gdy czytałam. Było to kilka lat temu, ale wrażenie po niej jest przyjemne.

Czytałam z zaciśniętym gardłem i łzami w oczach. Nie przypuszczałam, że książka jest w stanie tak na mnie zadziałać :)
Polecam :)

Myślę, że niejedna kobieta marzy o takiej miłości i o takim mężczyźnie. Książka mnie wzruszyła i powiem, że po niej zaczęłam bardziej doceniać mojego męża. Obowiązkowo do przeczytania! Zanim zaczniecie czytać przygotujcie sobie chusteczki.

Cudowna książka! Miłość może być naprawdę wielka i okazywana nawet wtedy, gdy nie ma nas już na świecie.

Książka czasami nudnawa, ale ogólnie wciągająca. Skróciłabym ją trochę, bo te 500 stron się dłużyło. Nie spodziewałam się zakończenia, ani jednego mężczyzny ani drugiego... Jestem ciekawa co zawiera drugi tom, biorę się do czytania!

Bardzo wzruszająca, smutna i zarazem optymistyczna historia pięknej miłości.

Chciałam przeczytać tą książkę tylko z jednego powodu - kocham film ♡ całym sercem :D No i niestety z wielkim smutkiem stwierdzam, że film jest o wiele lepszy niż książka! Serio ;) Jak macie ochotę na początku obejrzeć film A potem przeczytać książkę to nie róbcie tego :P Bo będziecie cierpieć tak jak ja :)

Książka cudowna. Film już moim zdaniem gorzej. Zostanie w mojej pamięci na długo.

Dyskusje

7 214