Słońce rodzi się 13 grudnia

Okładka książki Słońce rodzi się 13 grudnia
Ludwik Stomma Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
1981-01-01
1981-01-01
83-205-3341-4

więcej Więcej

Chyba jedyna książka, której Stomma się wstydzi. Wielokrotnie skłonny był później do przesady w sceptycyzmie wobec odmiennych podejść a fakty przedstawiał nadzwyczaj jednostronnie, ale w tej pierwszej książce przegiął zbyt mocno i zaciążyło to na całej jego karierze.

Kiedy ukazało się "Słońce..." Stomma wzbudził podziw i szacunek środowiska etnografów. Teoria obserwacji...

• Przeczytane w 2016
  • Chcę kupić
  • 40 Posiadam
  • Popularnonaukowa
  • 27c Kultura ludowa Słowian XIX-XX w.
  • - 2015 -

Dodaj cytat z książki Słońce rodzi się 13 grudnia