W grobie

Jeaniene Frost Wydawnictwo: Mag Cykl: Nocna Łowczyni (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
At Grave's End
At Grave's End
Nocna Łowczyni (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Reszka

Kocham miłością najogromniejszą! Genialna książka, która spodoba się wszystkim kochającym Kate Daniels, Mercy i inne super dziewczyny ;) Polecam z całego serca.

Książka mi się podobała choć wydaje mi się że było gorsza od poprzedniej części.

Kocham tą serię. Podoba mi się, że Cat nie jest "grzeczną dziewczynką", a Bones - to niegrzeczny drań, który dla Cat spaliłby cały świat.
Kto czytał ten wie, kto nie czytał polecam.

Ponownie początek rewelacyjny. Wciągający od pierwszej linijki. Tym razem trwa poszukiwanie wampirów w miejscu odpoczynku i zabaw rodziców i dzieci. Adrenalina od razu daje o sobie znać.
A potem pojmanie Cat i tortury. Odcięcie skory z tatuażem. Oczywiście, że pomyślałam o Błaźnie Hobb, a to nie jest najmilsze wspomnienie. Nie lubię takiego bestialstwa w książkach, nie wiem...

Bones i jego puszczalska przeszłość zaczynają mnie już lekko irytować. Facet zaczyna być momentami zbyt kontrolujący i stara się zamknąć główną bohaterkę w klatce. Traci na tym akcja, a jest ona znaczącym elementem w tej serii. Na szczęście Cat nie traci swojego ciętego języka i książka wciąż jest zabawna i pełna scen krwawego siekania wszystkiego, co się rusza. Trochę...

Seria "Nocna Łowczyni" opowiada o przygodach Cat i Bones'a. Historia osadzona w świecie wampirów i innych istot nadprzyrodzonych. Zdecydowanie bardzo fajna fabuła, dobrze wykreowani bohaterowie oraz ciekawe wątki poboczne. Seria zawiera kilka powieści, krótkie opowiadania oraz książki o pobocznych postaciach. Czytało mi się przyjemnie i szybko. Jedyny minus to przeciąganie...

Kolejna rewelacyjna część a teksty rozwalają , czytając tą serię lepiej się śmieje niż na nie jednej komedii :D, polecam

cudo😍

Fajna