Wschodzący księżyc

Keri Arthur Wydawnictwo: Erica Cykl: Zew nocy (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Full Moon Rising
Zew nocy (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Kinga Składanowska
wampiry wilkołaki dhampir

W ostateczności dałam 7 gwiazdek. Jeśli przyjąć teorię autorki, że wilki - wilkołaki są rozwązłe, a tydzień przed pełnią parzą się z kimkolwiek i pożądanie nimi rządzi i nie da się nad tym zapanować i że taki maja styl życia to ujdzie. Na początku mnie to irytowało, ale jak już zaakceptowałam to mnie ta opowieść nawet wciągnęła, ze względu głównie na wampira Quinna - ten...

Paranormal romance z wilkołaczką w roli głównej. Seria dla fanów dużej dawki erotyki, niektórych może odstraszyć.

Podoba mi się. Książkę czytałam już parę lat temu i teraz postanowiłam sobie do niej wrócić jako już dorosła, choć wciąż jeszcze młoda osoba.
Ogólnie przeczytałam ją gdzieś u schyłku podstawówki lub na początku gimnazjum więc byłam baaardzo młoda. Kto wie czy nie zaaa młoda i zastanawiałam się, czy po ośmiu latach moje odczucia się jakoś drastycznie zmienią.
Stwierdzam że...

Na półkach: , , , ,

Przeczytałam całą serię wydaną w Polsce, zdecydowanie to pozycja które może zmęczyć czytelnika, dlatego brałam ja na parę razy. Może i pierwszy tom z tym całym poznaniem bohaterów, ich życia i uczuć, był czymś nowym im dalej w las tym było gorzej. Szczerze chodź by nie wiem jak autorka miała w zamyśle tłumaczyć postępowania Riley wychodzi zawsze na jedno. Na miejscu faceta...

Wampiry,wilkołaki,zmiennokształtni...nie to Zmierzch tu jest intryga i dobrze poprowadzony wątek kryminalny .Książkę czyta się szybko nie ma męczących przydługich opisów.Postacie nie są zbytnio przerysowane.Ot coś lekkiego do poczytania na zimowe długie wieczory.

„Wschodzący księżyc” miał być dobrą książką, jednak do dobrej jej zdecydowanie daleko.

Historia Riley bardzo mi się dłużyła, momentami przewracałam oczami od ciągłego wspominania o seksie. Tak naprawdę pięćdziesiąt procent tej książki to opisy seksu. Naprawdę, ile można, gdym chciała przeczytać erotyk, to tak bym postąpiła. Liczyłam na paranormalną historię, a jednak tego...

Fajna, lekka, zmysłowa, dobrze napisana ;) Wciąga i czyta się ją bardzo dobrze ;)

Pierwszy tom OK, kolejne tomy pomimo nowych przygód i postaci trochę schematyczne, a fabuła powtarzalna... ale przeczytałam 6 tomów:), sięgnę po kolejne, tak więc polecam. Szybko się czyta, 1 tom - jeden dzień.

Książka jest ciekawa a im dłużej się czyta ty robi się ciekawie tylko główna bohaterka szuka czegoś co ma na wyciągniecie reki jestem ciekawa kiedy to zauważy .

Byłby dobry romans paranormal.
Nieźle wykreowani bohaterowie, gnająca żwawo akcja, intryga nieskomplikowana, chociaż nieco pogmatwana, ale..., no właśnie... jest zbyt dużo seksu (seks przed, seks po, seks w trakcie), miałam wrażenie, że w przerwach scen łóżkowych mamy przerywniki w postaci akcji powieści. Generalnie w romansach seks mi nie przeszkadza, ale takie pieprzenie...

Dyskusje

1 529