Glen Duncan Wydawnictwo: Grove/Atlantic kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
angielski
978-0-8021-7004-0
po angielsku życie po śmierci

Po przeczytaniu tej książki odnoszę wrażenie, że Duncan jakby się wypalił. Błyskotliwy i bogaty styl nagle zrobił się niezgrabny, szokująca w zamierzeniu fabuła jakoś nie rusza, a głębokie przemyślenia nużą. Autentycznie zasnęłam kilkakrotnie przy lekturze. Wielki plus za genialną i naprawdę bogatą, wielowymiarową charakteryzację postaci, ale to jedyne, co jest tutaj warte...

• Literatura brytyjska
  • Obcojęzycznie - in English