Drugi kot w worku, czyli z dziejów nazw i rzeczy

Władysław Kopaliński Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza publicystyka literacka, eseje
Krajowa Agencja Wydawnicza
Felieton polski XX wiek gawędy anegdoty język
publicystyka literacka, eseje
Felieton polski XX wiek gawędy anegdoty język

Sympatyczny zbiorek niedługich anegdot i gawęd o dużym rozrzucie tematów, napisany lekkim piórem i staranną polszczyzną, z erudycją i humorem. Coś, czym można zająć umysł a jednocześnie przy tym odpoczywać - w sam raz na długi jesienny wieczór.

• 2014
  • Ga-gatti
  • Kulturoznawstwo
  • Z autografem
  • Bookcrossing
  • Esej, felieton, wywiad
  • Czytane więcej niż jeden raz.
więcej mniej

Władysław Kopaliński Drugi kot w worku, czyli z dziejów nazw i rzeczy Zobacz więcej