Dom snów

House of dreams
83-86379-47-2
Anna Dobrzańska-Gadowska
Rachocki i S-ka
starożytny egipt starożytność pauline gedge house dreams historia powieść historyczna ramzes zamach harem
House of dreams
powieść historyczna
83-86379-47-2
Anna Dobrzańska-Gadowska

Po lekturze książki, mając może z 14 lat jeszcze mocniej interesowałam się starożytnym Egiptem. Miesiąc temu ponownie ją przeczytałam, nie żałuję.

Po książkę "Dom Snów" sięgnęłam po raz drugi. Pamiętam jak bardzo mnie oczarowała przy pierwszym (przypadkowym) spotkaniu. Pomimo upływu czasu, przyznaje - nie straciła w moich oczach na wartości. To co przemawia za książką to prostota, zarówno w kwestii fabuły i prowadzenia akcji. A to ostatnie dzieję się stosunkowo wolno i naturalnie. Autorka zapoznaje nas z bohaterami,...

Miło się czyta, ale rewelacji moim zdaniem nie ma. Pod koniec książki zaczęło mi się nudzić.

Świetna! Po prostu świetna. Tak wciągająca, że dosłownie nie mogłam się oderwać. Nużący styl autorki w "Dwunastej przemianie" z każdą kolejną książką stawał się bardziej przystępny, ta zaś pozycja jest dla mnie zdecydowanie the best! Postaci są tak intrygujące i złożone, ich postępowanie tak niejednoznaczne, że wzbudzają rozmaite uczucia. Mnie skłaniały do wielu refleksji....

Ciekawa książka o tematyce starożytnego Egiptu. Czytałam ją już kilka razy i nadal z chęcią sięgam po nią na półkę. Troszkę moim zdaniem gorsza od "Zwóju z Sakkary" ale również warta do przeczytania. Polecam:)

Swietnie napisana I ciekawa historia. Nie moglam sie wrecz oderwac od tej ksiazki, zabieralam ja wszedzie by moc choc troche wiecej poczytac I dowiedziec sie co bedzie dalej. Na szczescie jest druga czesc House of Illusions - niestety nie wydaje mi sie by byla przetlumaczona na polski bo nie moglam znalesc... jestem ciekawa jak potocza sie losy glownej bohaterki. Mam...

Kilka dni temu skończyłam czytać po raz drugi. Ta książka to dla mnie wulkan. Jest przesycona takimi (często sprzecznymi) emocjami, że czytałam ze ściśniętym sercem, a często cała we łzach.

• Starożytny Egipt
  • Chcę przeczytać w 2016
  • 2012
  • Z historią w tle
  • 2014
  • Do kupienia - priorytety
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dom snów