Zwój z Sakkary

2000-01-01
83-86379-37-5
Anna Dobrzańska-Gadowska
starożytność Egipt faraon

Tę książkę przeczytałam kilka razy i nadal mi się podoba. Z przyjemnością przeczytam ją jeszcze raz. Bardzo szybko się ją czyta.

Noo, miła odmiana po "Dwunastej przemianie". Troszkę opornie szło mi przez pierwsze sto stron, ale potem poszło już jak burza. No i nie mogłam się oderwać, co już dawno mi się nie zdarzyło. Baaardzo wciągająca. Tajemnice, grobowce, magia, wszytko to składa się na wartką akcję, ciekawe postaci i dość zaskakujący finał... Gwiazdki przydzielam zawsze bardzo oszczędnie, aby pozostawić margines dla prawdziwych arcydzieł, ale książka naprawdę bardzo fajna i teraz z przyjemnością sięgnę po kolejną pozycję tej autorki. Obroniła się p. Gedge ;) Oby tak dalej.
P.S. Niestety tłumaczenie niedbałe, bardzo dużo literówek.

Bardzo fajna książka. Przeczytałam ją kilka razy i nadal tak samo szybko mnie wciąga jak w chwili gdy po raz pierwszy ją przeczytałam:)Chyba nigdy mi się nie znudzi. Gorąco polecam:):)

Po prostu super ! Polecam.

Po prostu super ! Polecam.

Dodaj cytat z książki Zwój z Sakkary