Dwunasta przemiana

The Twelfth Transforming
powieść historyczna
Anna Dobrzańska-Gadowska
Egipt Amenhotep III faraon

Teraz już chyba wiem, dlaczego nikt do tej pory nie pokusił się o napisanie jakiejś opinii na temat tej książki. Mnie też szczerze mówiąc nie bardzo się chce, ale skrobnę parę słów. Chyba od czasów szkoły podstawowej, kiedy jedyną lekturą i w ogóle książką, której nie mogłam strawić ze względu na rozwlekłe opisy było "Ogniem i Mieczem", do tego momentu nie trafiła mi się...

• O Egipcie
  • Starożytny Egipt
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Dwunasta przemiana