Technologia Ewangelii

83-7014-092-0
Pallottinum
popularnonaukowa
83-7014-092-0

polecam wszystkim - tym co nie znają fizyki kwantowej i bioelektroniki też!!!
te dziedziny nauki są mi obce, ale duchowość i mądrość jaka jest zawarta w tej książce skłania do polecenia innym i wiem ,że jeszcze nie raz sama do niej wrócę - mam ją na swojej półce i często wybiórczo do niej zaglądam - można ją czytać w miejscu, w którym się otworzy :)

Jako fan poezji, religii i fizyki kwantowej przeczytałem Technolgię niemal jednym tchem. Wyjątkowe dzieło łączące nieszablonowe naukowe myślenie z liryzmem, wiarą i osobistym podejściem do Boga.

• Nauki przyrodnicze
  • Cosmology & Science