Jakim cudem jeszcze żyję?

Bogdan Kolasiński Wydawnictwo: Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau biografia, autobiografia, pamiętnik
836021025X
Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau
autobiografia obozy koncentracyjne wojna wspomnienia
biografia, autobiografia, pamiętnik
836021025X
autobiografia obozy koncentracyjne wojna wspomnienia

Prawdziwa historia człowieka dotkniętego przez życie i wojnę, o tym jak było, o tym czego nie dowiemy się z lekcji historii. Polecam!

Zdecydowanie polecam każdemu - bez względu na płeć, wiek, czy profesję; tym, którzy interesują się historią, oraz tym, którzy po prostu szukają interesującej, rozwijającej lektury. Czytając, ja sama zauważyłam pewną specyficzną więź, która wykształciła się między panem Kolasińskim-autorem a mną-odbiorcą; nie potrafię jej jednak dokładniej określić.
We wspomnieniach zawarto...

• Historia
  • Poszukuję
  • Tylko wersja papierowa
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Jakim cudem jeszcze żyję?