Powrót Nathana Brazila

Jack L. Chalker Wydawnictwo: Rebis Cykl: Świat Studni (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Return of Nathan Brazil
Świat Studni (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
Sławomir Dymczyk
świat studnia sci-fi science fiction

Czytałem ją dawno, ale dotąd ją pamiętam. Pamiętam z jaką zachłannością ją czytałem i teraz przeczytam ją jeszcze raz. Cały cykl "Studni" jest doskonały.

tak naprawdę, to ten tom opowieści o Studni wydaje się i jest wstępem do ostatecznego starcia, do ostatniego aktu tej opowieści. sam do końca nie wiem, czy ciekawsza jest sama książka, czy to co zapowiada w przyszłości. faktem jest, że czytało się chyba najprzyjemniej ze wszystkich. i na szczęście wszystko znowu zaczyna się komplikować, nic nie jest proste.

• Fantastyka
  • 3. Hmm...