Czarodziejka na karuzeli

Pedro Paulo Rangel Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Proza Iberoamerykańska literatura piękna
O Carrossel e a Feiticeira
literatura piękna
Janina Z. Klave
Proza Iberoamerykańska
Brazylia literatura brazylijska proza iberoamerykańska

Okładka książki Opowiadania brazylijskie Afonso Arinos, Aluísio Azevedo, Lima Barreto, Regina Célia Colônia, Sônia Coutinho, Roberto Drummond, Carlos Drummond de Andrade, Lygia Fagundes Telles, João Antônio Ferreira Filho, Oswaldo França Júnior, Victor Giudice, João Guimarães Rosa, Clarice Lispector, Monteiro Lobato, João Simões Lopes Neto, Aníbal Machado, Flávio Moreira da Costa, Wander Piroli, Nélida Piñon, Ary Quintella, Graciliano Ramos, Pedro Paulo Rangel, Samuel Rawet, Murilo Rubião, Fernando Sabino, Moacyr Scliar, Antônio Torres, Dalton Trevisan, José J. Veiga, Luiz Vilela
6,7
Opowiadania br... Afonso Arinos, Aluí...