Mroczny szept

Patronat LC
Gena Showalter Cykl: Władcy Podziemi (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction 416 str.
The Darkest Whisper

fantastyka, fantasy, science fiction
fantazy romans gena showalter władcy podziemi mroczny szept

Kup książkę

2087

Książka ta jest czwartym serii, o czym nie wiedziałam i zaczęłam ją czytać. Nie przeszkadzała mi w żadnym stopniu nieznajomość tomów poprzednich. Mamy tu walkę Władców Podziemi z Łowcami. Tematyka ciekawa, ale potencjał poniekąd został zmarnowany. W tej książce jest romans i praktycznie żadnej akcji, dopiero na końcu się coś dzieje. Można przeczytać, ale d..y nie urywa.

Ostatnia z serii książka o mężczyznach po przejściach szukających szczęścia w życiu.Bardzo fajna, chociaż spodziewałam się czegoś jeszcze lepszego

Kolejna książka z długiej listy przeczytana. Chyba jestem już za stara aby czytać książki o takiej tematyce, ale przeczytałam i nie żałuję.

Kolejna część o Włodarzach. Dobra jak poprzednie, tylko z pewnymi wadami. Autorka, wiążące dla fabuły wydarzenia, opisuje krótko i zdawkowo, a zbyt rozwlekle pisze wtedy kiedy mało albo nic się nie dzieje. Treść można by skomasować w mniejszej objętości. Nie podobał mi się też sposób tłumaczenia, ale to już moja osobista uwaga.

Co tu dużo mówić. Książka jest którymś z kolei tomem serii, a ja dowiedziałam się o tym dopiero w trakcie czytania. Fajne rozpoczęcie przygody z serią, prawda?

Sięgnęłam po tę książkę tylko i wyłącznie dlatego, że nawinęła mi się gdzieś w bibliotece. Nie czytałam opisu, nie patrzyłam na okładkę czy autora. Po prostu wydawało mi się, że będzie to dobrym pomysłem.

Nie mogę...

Niby fajna ale zdecydowanie bardziej wulgarna i zniesmaczająca niż poprzednie części o władcach. To najgorszy tom tej serii. Momentami natykałam się na tak głupie porównania czy wyrażenia, że miałam ochotę zamknąć tą książkę i nigdy więcej do niej nie zaglądać, ale mimo wszystko ją skończyłam bo było mi głupio nie doczytać kolejnego tomu serii którą kiedyś bardzo lubiłam....

Książka ta jest czwartą częścią Władców Podziemi, serii o wojownikach stworzonych przez samego Zeusa, którzy zostali potępieni za zabicie Pandory, strażniczki puszki. Władcy Ci próbują odnaleźć się w świecie współczesnym i naprawdę dobrze sobie radzą. Każda część opowiada o innej osobie, lecz całość łączy się ze sobą, dlatego nie polecam czytania nie po kolei.
Tym...

Kolejna książka, która jest kolejną częścią z serii, której nie zaczęłam wcześniej czytać. Mimo wszystko bardzo mi się spodobała i mam zamiar ,,nadrobić zaległości'' w tej serii ;)

Kapitalna!!!!!!

Po otwarciu puszki Pandory, Sabin'a opętuje demon Zwątpienia.
Wojownik cierpi na samotność, ponieważ żadna kobieta nie potrafi poradzić sobie z podszeptami jego demona i prędzej, czy później popełnia samobójstwo. Tak jest do czasu, gdy razem z przyjaciółmi wyrusza na poszukiwanie artefaktów. Odnajdują jaskinię Łowców, a w niej kilka dziewczyn. Jedna z nich to harpia, która...

Dyskusje

• Fantastyka