Pocałunek Archanioła

Nalini Singh Wydawnictwo: Dwójka bez Sternika Cykl: Łowca Gildii (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
9788362432035
Krystyna Chodorowska
Łowczyni archanioł

Na półkach: , , , , , ,

Kocham tę serię za bohaterów i za niebanalny świat. Podziwiam niecukierkowe anioły i silne kobiety. Ten tom to również: romans, zagadka, walka o władzę i emocje. Dzieje się dużo, szybko i z każdą stroną kocha się to uniwersum i tych bohaterów bardziej.

Nie wiem jak dałam radę. Nie ma zamiaru czytać kolejnych tomów, za słabo, język, uczucia, wątek którego nie ma. Przykro mi ale powieść zbyt słaba by ciągnąć ją dalej.

Odświeżyłam za jednym zamachem z pierwszym tomem. "Pocałunek archanioła" Nalini Singh w samej konstrukcji wydarzeń jest gorszy od poprzednika, ale mimo wszystko nie odbiera mu to uroku. Nie pozostaje mi nic innego jak czytać dalej. Nie mogę się już doczekać tych części, które będą opowiadały historie członków Siódemki Rafaela.

Zdecydowanie musiałam dojrzeć do tej serii, o wiele bardziej mi się podoba! Przez tą całą Lijuan miałam mocne sny ;) biorę się za kolejną część. Polecam!

Lubię twórczość Nalini Singh, wszystkie jej książki dobrze mi się czyta. Ta jest ciekawa, emocnojuąca.Fajna. Polecam bardzo!

Niestety połowa książki była trochę nudna, za dużo opisów miejsc, w których przebywała Elena, mało akcji. Dopiero w raz z końcem książki wszytko nabrało konkretnego tempa. Pierwsza część wg mnie była lepsza. (Mimo to, kontynuuje czytanie serii).

... ;*

To druga części serii Łowcy Gildii, i moim zdaniem dużo lepsza do części pierwszej. Główna bohaterka zostaje aniołem, musi się nauczyć tego, na co anioły miały kilkaset lat, oswoić się z nowym ciałem, od nowa nauczyć się walczyć a przede wszystkim latać. Elena jest chodzący zagrożeniem dla swojego archanioła, bo jest jego słabością, a póki nie będzie umieć obronić się sama,...

Polecam tłumaczenie nieoficjalne, krążące po internecie. To jest porażką.

Druga część historii łowczyni Eleny jest nieco lepsza niż poprzednia. Mamy więcej akcji, dość zawiłej, a także (w końcu) pełne retrospekcje traumatycznych przeżyć Eleny z dzieciństwa. Relacje z archaniołem Rafaelem przybrały lepszy tor, a co najważniejsze - mamy o wiele lepszy wgląd w świat aniołów, dzięki transformacji, jaką przeszła Elena. Czytało mi się to bardzo przyjemnie.

Dyskusje

1 378