Harry Potter i Zakon Feniksa

J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Harry Potter (tom 5) fantastyka, fantasy, science fiction
Harry Potter and the Order of the Phoenix
fantastyka, fantasy, science fiction
Andrzej Polkowski
Harry Potter magia przygoda

Opinie [1 464]

Moim zdaniem wszystko w tej książce za wolno się działo, ale i tak dobra

Najgrubsza i w stosunku do objętości - najnudniejsza część. Między początkiem a końcem jest rozwlekła opowieść o szkolnym życiu. Nieco zbyt rozwlekła. Ale po raz wtóry przebrnęłam, końcówka była super, przede mną już tylko dwie części.

Mój najukochańszym tom serii. Przecież tutaj nawet antagonista to czysta epickość. Nigdzie indziej nie kojarzę tak perfekcyjnie wykreowanego złola - jakbym spotkała Dolores Umridge w ciemnej alejce...

Wyrosłam już z Pottera, ale nie było źle.

Najgrubsza, największe przerażenie, nieoczekiwanie szybko przeczytana. Polecam

Zdecydowanie moja ulubiona część! Od zawsze bawiła i ekscytowała mnie najbardziej ze wszystkich.

Jak do tej pory najlepsza część przygód Harrego Pottera. Wciąga bardzo mocno, ciężko się oderwać. :)

Największy objętościowo tom (ciężko się go trzyma w łapkach ;P), kolejny który wciąga od pierwszej strony. To część, która mocno pokazuje jak bardzo ludzie potrafią być zaślepieni przez władzę i poczucie własnej wyższości. Oprócz tego wyeksponowana jest mocniej dziwna więź między Harrym a Voldemortem, przywiązanie Harry'ego do Syriusza, pojawia się coraz więcej wątków...

Bardzo dobra książka z barwnymi bohaterami. Czytając fragmenty w których była Umbridge, chciałem pogryźć książkę. Dosłownie!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Porządny kawał książki.
Nie ma co się rozpisywać bo każdy zna historię Harrego a kolejna recenzja o tym samym nie wniesie nic. Jedynie co mogę powiedzieć to czytajcie bez względu na swój wiek. Polecam

Dyskusje

78 111