Go Fetch!

Okładka książki Go Fetch! Shelly Laurenston
Okładka książki Go Fetch!
Shelly Laurenston Wydawnictwo: Samhain Publishing Cykl: Magnus Pack (tom 2) fantasy, science fiction
Magnus Pack (tom 2)
Samhain Publishing
2009-02-01
2009-02-01

2056

Ta część jest zdecydowanie lepszza od pierwszej. Między Miki a Conallem iskrzy od samego początku, a dialogi sa bardzo śmieszne. Naprawdę brzuch mnie bolał od śmiechu. Polecam!!!

Dawno się tak nie uśmiałam. Miki jest szalona, zabawna dlatego dialogi są super.
Conall też jest świetny i to nie tylko za sprawą wyglądu, swoim poczuciem humoru dorównuje Miki. Pasują do siebie jak para rękawiczek, wzajemnie się uzupełniają.
Sam wątek przygodowy chyba lepszy niż w pierwszej części, z resztą ta część bardziej mi się podobała, nie mogłam się oderwać.
Polecam

Polecam

Kocham Te wariatki :) Uśmiałam się bardzo :) Na poprawę humoru polecam!!!

Kocham Te wariatki :) Uśmiałam się bardzo :) Na poprawę humoru polecam!!!

kolejna część, tylko, że w tej poznajemy historię przyjaciółki Sary, Miki. a Miki to jest Miki. bez porównania. pyskata, pewna siebie, mądra i maleńka wie czego chce i nie spocznie póki tego nie osiągnie. spotyka na swojej drodze Conalla, przyjaciela Zacha i zaczynają się przepychanki między nimi, ogólnie rzecz biorąc doprowadza go do szału, ale kiedy padają pierwsze iskry Conallowi nie przeszkadza, że Miki jest człowiekiem. a co on chce, on dostaje. a chce Miki.

Rewelacyjna! Pełna oczekiwania kiedy w końcu coś się wydarzy pomiędzy nimi!... :) Do tego uwielbiam te 3 wariatki :) Książka pełna akcji i zagadek :) A próba aportowania zmiennokształtnego wilka rozwaliła mnie- Miki jest genialna ;)

Zdecydowanie polecam czytanie po angielsku ;) aczkolwiek udało mi się ją przetłumaczyć na prośbę przyjaciółki, to słowny humor, który autorka uwielbia, przysporzył mi kilku zagwostek :)

... narazie stanęłam na 15 rozdziale, ponieważ nie ma dalszego tłumaczenia, a po ang nie mogę znaleźć. Generalnie jestem zachwycona! Dużo śmiechu i zabawy, poza tym Mika świetnie buduje napięcie seksualne uciekając ciągle od Conalla :) czekam z niecierpliwością na kolejne książki autorki!!

Nie dość, że Shelly to jeszcze te trzy wariatki.. :D Kocham to trio, a ich romanse... dodatkowy plus ;)
Miki i Wiking, do tego Conridge i Van

Miki i Wiking, do tego Conridge i Van

• Paranormal romance
  • Romans paranormalny
  • Urban Fantasy

Dodaj cytat z książki Go Fetch!