Słodkie wspomnienia

LaVyrle Spencer Wydawnictwo: Harlequin Seria: harlequin bestseller literatura obyczajowa, romans
Sweet Memories
literatura obyczajowa, romans
Pamela Haska
harlequin bestseller
romans literatura dla kobiet miłość uczucia

Główną bohaterką jest dwudziestopięcioletnia Theresa Burbaker. Jest to kobieta niezwykle wrażliwa i pełna kompleksów, na punkcie swojego wyglądu, a na pierwszym miejscu zawsze stawiała rodzinę, bowiem wciąż mieszka z rodzicami i młodszą siostrą i są dla niej niezwykle ważni. Przez jej - w ludzkiej opinii - błahy problem, Theresa bała się wychodzić, lękała się ludzkich...

Teresa ma problem ponieważ ma duże piersi, czego się bardzo wstydzi. Autorka opisała to tak, jakby w jej życiu były najpierw piersi, a potem cała reszta. Dosłownie cały jej świat obracał wokół piersi. Bała się nawet poznać z jakąkolwiek nową osobą, bo pierwsze co myślała, to czy ta osoba będzie się wpatrywać w jej biust i co sobie o nim pomyśli.
Historia jest ok, ale trochę...

1939

Na półkach: , , , ,