Sator09 
status: Czytelnik, dodał: 2 cytaty, ostatnio widziany 1 tydzień temu
Teraz czytam
  • Rzecz o ptakach
    Rzecz o ptakach
    Autor:
    W dzisiejszych czasach cechy uznawane za tradycyjnie ludzkie, zdają się już takimi nie być. Czy stwierdzenie, że ptaki wykazują również zachowania analogiczne do ludzkich emocji, byłoby zbyt daleko id...
    czytelników: 1297 | opinie: 69 | ocena: 7,79 (312 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-09-13 22:29:53
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Świetny reportaż historyczny, który zabiera nas w podróż do "pedalskiego" świata końca lat 50-tych. Poznajemy mechanizmy pracy Służby Bezpieczeństwa i tego w jaki sposób tajne służby PRL-u wykorzystywały homoseksualistów. Bardzo cenne są zebrane przez autora relacje świadków tamtych czasów, które wprowadzają nas w klimat tego zapomnianego świata warszawskich parków, dworcowych kibli, grzybków,... Świetny reportaż historyczny, który zabiera nas w podróż do "pedalskiego" świata końca lat 50-tych. Poznajemy mechanizmy pracy Służby Bezpieczeństwa i tego w jaki sposób tajne służby PRL-u wykorzystywały homoseksualistów. Bardzo cenne są zebrane przez autora relacje świadków tamtych czasów, które wprowadzają nas w klimat tego zapomnianego świata warszawskich parków, dworcowych kibli, grzybków, kawiarni i saun. Dokładnie przeszukane archiwa IPN-u ostatecznie rozwiązują zagadkę krótkiego pobytu Michaela Foucaulta w Warszawie.

pokaż więcej

 
2018-08-20 18:27:44
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Bardzo dobra i rzetelna biografia. Książka stopniowo odkrywa tajemnice i sekrety życia Tonego Halika. Autorowi udało się zweryfikować kilka nieprawdziwych informacji, które wymyślił na swój temat sam Halik. Miło było podróżować po prawie całym świecie razem z tytułowym bohaterem :-)

 
2018-06-24 17:39:40
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
Moja biblioteczka
137 22 193
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (19)

Ulubieni autorzy (4)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (12)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd