Balbaryk i skrzydlate psy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie
Dorota_1988

Czy widzieliście kiedyś psy ze skrzydłami? Ptaki, muchy czy nietoperze, to wiadomo, ale... psy? W Tutaju wszystko jest możliwe! Pewnego dnia Balbaryk z Sumakiem spotykają na swojej drodze takie właśnie dziwne istoty. Jakby tego było mało psy są krnąbrne i mówią w nieznanym Balbarykowi języku. Jeśli chcesz poznać ten język, przekonać się, kto uratuje Krainę Tutaj przed groźnymi Skrzydlatymi Psami, smokami i innymi tajemniczymi przybyszami, koniecznie zajrzyj do środka!

Hub | 2011-07-31
Przeczytana: 23 lipca 2011

Dużo radości i spokojnej lektury dała mi ta książka, wiem skądinąd, że i dzieciom się podoba, zwłaszcza czytana na głos. Autor ma kontakt z czytelnikiem tego typu, jaki zdarza się między widzami a niektórymi (najlepszymi) komikami: zaczepia nas, oprowadza, wyjaśnia i cierpliwie tłumaczy. "Tak" dla Balbaryka i jego kumpli!

Olgaw | 2016-09-28
Przeczytana: 01 stycznia 2014