3 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Tatry, Pieniny, góry
takisobiejac

Mapa turystyczna Tatr i Pienin z 1975 roku w skali 1:75000. Dodatkowo: informacje o parkach narodowych (Tatrzański i Pieniński) + przepisy obowiązujące w parkach narodowych + korzystanie ze szlaków turystycznych + wzywanie pomocy w razie wypadku. Granice mapy: północ: Nowy Targ; płn.-wsch.: Wilczy Dół; wschód: Vel'ky Lipnik; pd.-wsch.: Tatrzańska Łomnica; południe: Štrbské Pleso; pd.-zach.:...

Mapa turystyczna Tatr i Pienin z 1975 roku w skali 1:75000.

Granice mapy: północ: Nowy Targ; płn.-wsch.: Wilczy Dół; wschód: Vel'ky Lipnik; pd.-wsch.: Tatrzańska Łomnica; południe: Štrbské Pleso; pd.-zach.: Liptovský Ondrej; zachód: Oravice; płn.-zach.: Jabłonka.

źródło opisu: takisobiejac

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

| 2012-04-23
Przeczytana: 10 stycznia 2000

Też mam tę mapę! Odziedziczyłam po ojcu:)

Meggi59 | 2015-04-16
Przeczytana: czerwiec 1985