Troje to już tłum

Tłumaczenie: Marta Dąbrowska
Cykl: All About Eve (tom 2)
Wydawnictwo: Akapit Press
Three's a Crowd
sujeczka

Luke i Ewa przygotowują się do pierwszych wspólnych wakacji w Hiszpanii. Problem w tym, że spędzą je w towarzystwie ojca Ewy, który jest właścicielem pensjonatu. Już od pierwszych chwil Luke uświadamia sobie, że niekoniecznie wszystko będzie szło według jego planu...

źródło opisu: Akapit Press, 2011.

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-232-Troje_to_juz_tlum

Marianna | 2016-05-06
Przeczytana: 2015 rok

Książka idealna na letni odpoczynek na plaży, z gatunku tych „lekkich, łatwych i przyjemnych". Temat, jaki porusza autorka wart jest głębszego zastanowienia, do czego może doprowadzić ślepa zazdrość, oraz jak żałosna jest rywalizacja ojca i chłopaka o względy dziewczyny, zamiast o uszczęśliwienie jej. Jak zakończy się ta historia? Czy Luke uwierzy, że Ewa nie jest zainteresowana szukaniem innych obiektów uczuć? Czy Johno zrozumie, że jego mała córeczka dorosła i ma prawo decydować o swoim życiu?
Myślę, że warto przeczytać i poznać odpowiedzi na te pytania.

książkowymol | 2013-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2013

Książka inna niż wszystkie młodzieżówki, ale tylko przez to, że chłopak, a nie dziewczyna jest narratorem♥

julka | 2015-04-20

Sophie w tej serii(przypomnę,,Wszystko o Ewie'') pokazała w udany sposób swój talent do prostego,zrozumiałego pisania powieści,których zadaniem jest urzekać i zmuszać do ukazania odczuć przy odbiorze.Jakieś plotki-zdenerwowanie,że wszystko się popsuje;zdrady-no jak tak mogli;żarty-ale fajowy pomysł;kłótnie-nie ,proszę nie kłóćcie się/no i dobrze mu tak/szkoda mi cię;ojcec zabronił-ale czemu,no co oni zrobili.Książka pełna podobnych sutacji,a ja naprawdę weszłam w fabułę i cieżko było wyjść,szkoda,że nie kończy się Happy Endem przez ojca Ewy,ale wiem,że Luke się nie podda(wiem to z ostatniej części,,Jedna jedyna'')Polecam:-)

sujeczka | 2011-09-11
Przeczytana: 2011 rok

„Troje to już tłum” to kontynuacja książki „Jak zdobyć dziewczynę”. Opowiada ona o związku Luke'a i Ewy, i co rzadkie w młodzieżówkach, historię tę poznajemy z punktu widzenia chłopaka. W pierwszej części Luke'owi udało się zdobyć serce Ewy - starszej, według niego idealnej zarówno z wyglądu, jak i z charakteru, dziewczyny. W drugiej - „Troje to już tłum” ich miłość zostaje wystawiona na próbę.

Ale po kolei... Luke i Ewa są ze sobą już od kilku miesięcy, a przed nimi roztacza się właśnie perspektywa pierwszych wspólnych wakacji i spędzania całych dni razem. Szybko się jednak okazuje, że ich wakacje będą wyglądać nieco inaczej, niż planowali... Ale o wiele lepiej, bo przecież co złego może spotkać ich związek podczas wspólnego wyjazdu do Hiszpanii? Wydawałoby się, że nic, jednak rzeczywistość, jak zwykle zresztą, okazuje się być brutalna.

Luke i Ewa, a także Chloe i Ryan, mają mieszkać w hotelu ojca Ewy, stale będąc pod jego czujnym okiem. Nadopiekuńczy Jonno już pierwszego dnia...

Falleninlove | 2014-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2014

Czego jak czego, ale humoru pani McKenzie nie brakuje i widać to bardzo dokładnie w książce "Troje to już tłum".
Mnie w tej powieści porwało to, że w niezwykły sposób mogłam utożsamić się z głównymi bohaterami i spojrzeć na sprawę miłości z punktu widzenia chłopaka, mojego rówieśnika xD. Tylko cóż, ten konkretny rówieśnik opisany przez autorkę należy do ginącego gatunku idealnej mieszanki romantyzmu i macho xd.
Książkę po prostu połknęłam w całości. Nie dało się od niej oderwać. Idealna pozycja na odstresowanie.
I właśnie w takim celu polecam tę książkę :).

Dolinamuminkow6 | 2015-06-11

Osobiscie uwazam ze to troche nudnawe romansidlo
. Co chwila 'boza jaka ona jest seksi' albo 'niewierze ze ona jest moja'. Liczylam na jakas zabawna komedie ksiazkową. Tymczasem trafilam na bezwartosciową opowiesc o milosci na odleglosc. Nie polecam. Lepiej poczytac cos co faktycznie bedzie mialo jakas wartosc lub kiedy ktos sie chce rozerwac - cos przy czytaniu tego fajtycznie mozna sie rozerwac.

Alicja | 2011-10-25
Przeczytana: 25 października 2011

6, bo była lepsza niż tylko połowa ;p
bardzo lekka i przyjemna, dobry odskok, od klasyki ;)
nie wszystko jest oczywiste, nie zawsze było to, czego oczekiwałam, ale bez rewelacji ;)

Ewa- wymarzona dziewczyna. Cudowna, seksowna i po prostu najlepsza. Czy wakacje Luke przybliży się do Ewy, czy ją straci ? Jak wiele mogłoby się wydarzyć w Hiszpanii w hotelu jej ojca... Gdyby nie sam ojciec?

BoOkObsession | 2014-08-24

Bardzo fajna, szybko się czyta ogólnie dosyć przyjemna. Podoba mi sie w niej szczególnie to, że napisana jest z punktu widzenia chłopaka. Niestety tak zakochanych w swoich dziewczynach jest teraz mało...dlatego tez książka mija sie z prawdą :D Polecam nastolatkom, które nękają swoich "chłopaków" nie zwracając na nich uwagi i myśląc że to nie ma znaczenia :D

Andżelika Rosenberger | 2014-07-17
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 17 lipca 2014

Książka jest rewelacyjna! Nie mogłam się od niej oderwać.
Nadopiekuńczy ojciec, który nie zgadza się na miłość swojej córki..
Wspólne wakacje, idealnie oddane uczucia i przemyślenia bohaterów.
Zakończenie pozwala mieć nadzieję, że kiedyś pojawi się kolejne część... było by wspaniale! :D

Magdzik | 2015-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2015

Pół dnia i przeczytane.
Myślałam, że zakończenie będzie nieco inne, ale w sumie chyba jest takie jakie być powinno :)