Miłość na krawędzi

Wydawnictwo: Akapit Press
7 (20 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
Defy the Stars
_Agnes_

Po kilku miesiącach, jakie upłynęły od rozstania z Flynnem, River z powodzeniem buduje swoją przyszłość bez niego. Jest przekonana, że udało jej się posklejać złamane serce.

Do czasu, gdy któregoś dnia Flynn powraca, roztaczając wokół siebie aurę luksusowego życia.

źródło opisu: http://www.empik.com/milosc-na-krawedzi-mckenzie-s...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/milosc-na-krawedzi-mckenzie-s...»

Czwarta część " Miłości na krawędzi" jest ciekawsza, świetna z wielką przyjemnością ją przeczytałam.
River z Flynnem po kilku miesiącach się rozstają dochodzi do ich rozstania.
River musi posklejać swoje złamane serce i budować przyszłość bez ukochanego.
Jednak do czasu, któregoś dnia Flynn powraca, który otacza się luksusami w życiu.
River pokazuje mu, że zapomniała o nim, lecz nie może siebie okłamywać, że wciąż coś do niego czuje serce zaczyna jej mocniej bić na jego widok.
Po raz pierwszy spotykają się na ślubie jego siostry, ich spotkanie idzie dobrze.
Chcą od stworzyć udany, poważny związek, lecz pewnego dnia dziewczyna dowiaduje się od niego o nowej pracy chłopaka, zajmuje się przestępczością
River postanawia mu pomóc, chce wyrwać go z tarapatów w , które popadł.
Czy jest szansa na uratowanie ich związku?
Czy miłość ich przetrwa??
Książka zaskakuje, świetna i bardzo dobra, przyjemnie się czyta

ada123450 | 2016-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2016

Tom o wiele ciekawszy od poprzedniego, przeczytałam w jeden dzień. Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń... tylko te zakończenie 😭😭😭! Przyznam się, ryczałam...

Biblioteka Szkolna | 2016-04-07

"Miłość na krawędzi" to czwarta i zarazem ostatnia część serii opowiadającej historię River i Flynna. Pierwsze dwa tomy wspominam bardzo ciepło. Poruszały częste we współczesnym świecie problemy, takie jak bieda, alkoholizm czy skłonność do nadmiernej agresji, a jednak były również lekkie i przyjemne w lekturze. Bardzo ceniłam w nich realizm i prostotę - pozwalało to lepiej wczuć się w całą historię. Niestety trzecia część nie przypadła mi do gustu, była jak dla mnie zbyt monotonna, ale mimo to postanowiłam dać tej serii jeszcze jedną szansę. Czy było warto? Przekonajmy się.

Odkąd Flynn odszedł minęło prawie pięć miesięcy. River wciąż mieszka ze swoim ojcem w komunie i usilnie próbuje zapomnieć o byłym chłopaku. Chodzi do szkoły, pomaga w codziennych pracach na farmie i udaje przed innymi, że wszystko z nią już w porządku. Całkiem dobrze sobie radzi, dopóki nie otrzymuje zaproszenia na ślub siostry Flynna, na którym chłopak oczywiście również będzie. Dziewczyna jest przekonana, że...

wallsend25 | 2016-03-29

Po miesiącach rozstania z chłopakiem bohaterka zostaje zaproszona na ślub jego siostry. Bardzo boi się spotkania z byłym chłopakiem, ale mimo wszystko idzie. Kiedy myśli, że jest na dobrej drodze i wraz z Flynnem tworzą udany związek, dowiaduje się o nowej pracy chłopaka. Myśli, że duże zarobki i luksusy mają związek z przestępczością. Coś nie pasuje jej we współpracowniku Flynna- Codym.
Powoli swoim tropem dochodzi do prawdy. Zaczyna się gra o życie.

Do czego będą zdolni Flynn i River, aby przetrwać? Czy River zrozumie problem chłopaka?

Idealna książka o miłości, trzymająca w napięciu z wzruszającym zakończeniem. Zwykle nie czytam tego typu książek, jednak ta wywołała na mnie duże wrażenie. Bardzo wczułam się w postać głównej bohaterki. Przyznam szczerze, że jest mi smutno, gdyż to ostatni tom wspaniałej serii autorstwa Sophie McKenzie. Pragnęłabym tutaj podziękować wydawnictwu Akapit Press za egzemplarz recenzencki, przez który mam możliwość ocenienia książki.
...