Przestrzeń wariantów

Okładka książki Przestrzeń wariantów Vadim Zeland
Okładka książki Przestrzeń wariantów
Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 1) poradniki
poradniki
Transerfing rzeczywistości (tom 1)
Prostanstvo variantov
Hartigrama
2009-01-01
2009-01-01
Marcin Pracki
samorealizacja samopoznanie wizualizacja

Ta książka należy do tych które warto przeczytać, mówi o działaniu myśli na otaczający nas świat. Jest nietypowa, trzeba pomyśleć, aby zrozumieć sens i znaczenie i przełożyć wszystko na dzisiejszy świat.

Jakoś do mnie trafiła -takie srala bala.

Jakoś do mnie trafiła -takie srala bala.

Przygotuj się na podróż do fascynującego świata tajemnic i niezwykłych odkryć! 🌌✨

Książka "Przestrzeń wariantów" zaprowadzi Cię w rejony, gdzie od wieków człowiek poszukuje odpowiedzi na pytania o siły rządzące jego losem. Strach przed nieznanym i nieodkrytym pchał nas do tworzenia mitów i fantazji, by choć trochę zrozumieć tę tajemniczą rzeczywistość.

Czy wiesz, jak wiele wpływu masz na swoje życie? Seria "Transerfing rzeczywistości" z pewnością poruszy Twoją ciekawość i otworzy drzwi do niezwykłego świata. Odkryjesz zupełnie nieoczekiwany punkt widzenia na kwestie, które nas nurtują.

Transerfing to niezwykłe zderzenie z dziwnymi i niecodziennymi rzeczami. To podróż do tajemniczego świata, w którym rzeczywistość jawi się w zupełnie nowym świetle. Ta książka udowadnia, że jesteśmy w stanie kierować rzeczywistością w sposób, o jakim wcześniej mogliśmy tylko marzyć. To nie cel stoi tu na pierwszym miejscu, ale droga, którą podążamy, która przynosi zaskakujące i nieoczekiwane efekty.

Przygotuj się na spotkanie z nieznanym, gdzie granice twoich możliwości się rozszerzą, a dotychczasowe przekonania będą kwestionowane. Transerfing otwiera przed tobą perspektywę, która zmieni sposób, w jaki postrzegasz swoje życie i działanie w nim.

Jeśli zastanawiasz się, czy faktycznie możemy wpływać na swoje losy i jak to robić, ta seria książek zapewni Ci fascynujące odpowiedzi. Rozpoczniesz podróż, która nie tylko odkryje przed tobą nowe możliwości, ale także pozwoli na lepsze zrozumienie samego siebie i tego, co naprawdę jest dla ciebie ważne.

Gotów na niesamowite odkrycia? Zapraszam do świata Transerfing rzeczywistości, gdzie tajemnica i odkrycie idą w parze, a zaskakujące warianty stają się Twoją codziennością. Przygotuj się na emocjonujący przełom w poznawaniu samego siebie i otaczającego nas świata!

#TranserfingRzeczywistości #PrzestrzeńWariantów #OdkryciaINieznane #FascynującaPodróż #TajemnicaILos #ZmianaPerspektywy #IntrygującyŚwiat #WpływNaLos #KsiążkaPełnaTajemnic #NiezwykłeOdkrycia #OtwórzDrzwi #RozszerzHoryzonty #ZaskakująceEfekty #PrzemianaŻycia #SeriaKsiążek #OdkrywajTajemnice #FascynującaLektura

Czy wiesz, jak...

Dobra seria dla osób, które szukają szerzej zrozumienia otaczającego nas świata i próby zrozumienia samego siebie. Polecam i jestem w trakcie czytania kolejnej części.

Czy mogę zarządzać losem według własnego uznania? Wyeliminować niepowodzenia? Po prostu wybierając dla siebie świat. "Transerfing nie jest nową metodą samodoskonalenia, lecz zasadniczo odmiennym sposobem myślenia i działania tak, by otrzymywać to, czego pragniesz. Nie osiągać, tylko właśnie otrzymywać" - czytamy. I dalej "świadomość człowieka kształtuje jego los", "emisja energii myśli materializuje potencjalny wariant", "rzeczywistość przejawia się w formie, w której jest określana przez świadomość" ,"rzeczywistość przejawia się w formie, w której jest określana przez świadomość".
A jak uchronić się przed niechcianymi zdarzeniami? Ignorując wszystko to co Ci nie pasuje (To właściwie nic nowego. Każde dziecko wie, że wystarczy zamknąć oczy, żeby "potwór spod łóżka" go nie zobaczył. Tyle, że nikt dorosły nie będzie oczekiwał, że zamknięcie oczu uchroni go przed zderzeniem z ciężarówką).
Jeśliby potraktować książkę jako fantastykę - to może być. Fajnie pomarzyć, że świat jest Twoim odbiciem, że w "przestrzeni wariantów" możesz wybrać to co dla Ciebie najlepsze (niczym miejsce w pociągu lub stolik w restauracji).
Ale jeżeli uznasz książkę za "podręcznik do zarządzania rzeczywistością" i spróbujesz żyć według zawartych w kolejnych tomach wskazówek? Prawdopodobnie nie zadziała, nic się nie zmieni. Ale istnieje niewielkie (jak 10 do minus 9) prawdopodobieństwo, że zamiast w nowym wspaniałym świecie dla egocentryków, ockniesz się po prostu "z ręką w noc....".

PS W książce znalazłem ciekawe wypowiedzi na temat wojny. Na stronie autora (https://zelands.ru/tehnologiya-vyzhivaniya/) jest też wypowiedź na temat wojny (z dnia 7 października 2022 r.) ale ta jest zdecydowanie inna (autor pisze "nie można zatrzymać wojny, wpłynąć na ogólną rzeczywistość" i radzi, żeby nie dopuszczać jej do świadomości, po prostu "zamknąć oczy").

Raczej nie nadaje na tych samych falach co autor. Nie mam problemu z przekazywanymi teoriami (a raczej sama widzę ich działanie w swoim życiu),ale cała książka jest dla mnie zbyt rozwlekła, grzesząca powtórzeniami, nadmiernie lejąca wodę. W tej części znajdziemy bardzo mało praktycznych rad, to raczej wstęp mający na celu ukazanie nowego sposobu traktowania otaczającej nas rzeczywistości. Dla kogoś, kto siedział wcześniej w tej tematyce podejście Zelanda może wydawać się z lekka przyciężkawe. Ja miałam przynajmniej takie wrażenie - za mało w tej książce lekkości i radosnego podejścia, za dużo nacisku na "mroczną potęgę" ;) złowieszczych wahadeł. Po recenzjach jednak widzę, że inni mają odmienne odczucia - cóż, po prostu nie każdy nauczyciel trafi do każdego ucznia. Ja podjęłam próbę przeczytania następnego tomu, ale ostatecznie zrezygnowałam - powtórzenia, powtórzenia i jakaś przyciężkawość przekazywania teorii zniechęciły mnie do dalszej lektury.

Jeśli kogoś interesuje Prawo założenia, teoria wieloswiatow i energetyka, to poczuje się jak w domu. Bardzo dobrze wyjaśnione równolegle rzeczywistości i wpływ jaki możemy na nie wywierać, a raczej jaki mam wybór odnośnie tego co dostajemy z zewnątrz :) Polecam!

Daleko mi do aż tak wielkich ochów i achów, jakie są nad tą książką roztaczane, ale podejmowany przez autora główny argument faktycznie jest istotny. Wyjątkowo dużo w tym jednak nadmiernego mistycyzmu i powtarzania w kółko, jak mantry, myśli przewodniej książki, którą - ponownie - warto poznać (i najlepiej wprowadzić w życie),ale i którą można by było przedstawić w sposób bardziej przyziemny.

Bardzo ciekawe podejście do życia. Omówione pojęcie przestrzeni wariantów jako możliwości naszego życia 😊

Ta książka stanie się chyba dla mnie najważniejszą pozycją (a to dopiero pierwsza z serii). Naprawdę, z jednej strony tytuł brzmi ambitnie i można się przestraszyć ale autor pisze z jakąś urzekającą prostotą. Teoria Transerfingu fantastycznie wyjaśnia prawo przyciągania, jaką emitujemy energię - jak to się ma do osiągania naszych celów. Czym jest przestrzeń wariantów - różne linie naszego życia (możliwe scenariusze które możemy wybrać by zmienić nasz los). Teoria wahadeł - czyli to że często działamy i myślimy pod wypłem innych a nie samodzielnie i nawet o tym nie wiemy. Jak odzyskać połączenie ze sobą, wyjść spod wpływów środowiska, stać się bardziej świadomym twórcą. Naprawdę fantastyczne koncepcje!!! ciekawe, inne spojrzenie na rzeczywistość.

• Rozwój osobisty
  • Rozwój