Transerfing rzeczywistości , tom I. Przestrzeń wariantów

Tłumaczenie: Marcin Pracki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Transfering rzeczywistości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hartigrama
Prostanstvo variantov

Na przestrzeni wieków ludzie niejasno domyślali się istnienia pewnych sił rządzących losem człowieka. Pełen czci strach przed nieznanym zawsze był bodźcem do tworzenia przeróżnych fantazji i mitów, począwszy od starożytnych legend po modele wszechświata, w których człowiek stanowi zaledwie maleńki trybik w monstrualnych rozmiarów strukturze. Każdego z nas nurtują pytania: W jakim stopniu...

Każdego z nas nurtują pytania: W jakim stopniu jesteśmy zdolni kierować swoim losem? I jak to robić? Seria "Transerfing rzeczywistości" niewątpliwie zaspokoi Twoją ciekawość, ponieważ naświetla tę kwestię z absolutnie nieoczekiwanego punktu widzenia.

Transerfing otwiera zaczarowane drzwi do świata, w którym czeka Cię zderzenie z bardzo dziwnymi i niecodziennymi rzeczami. Dowiesz się, że można kierować rzeczywistością. I celu się tu nie osiąga, a urzeczywistnia się on przeważnie sam.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.hartigrama.pl

Ta ksiazka to absolutny HIT jesli chodzi o wiedze z zakresu rozwoju osobistego i swiadomego zycia. Niektorzy uwazaja ja za rosyjski odpowiednik swego czasu glosnego "Sekretu", jednak jak na rosyjska jakosc publikacja ta jest nieporownywalnie lepsza od wyzej wymienionej pozycji.
Autor bardzo wyczerpujaco i konkretnie opisuje i zarazem tlumaczy zjawiska zachodzace w naszym codziennym zyciu. Z ksiazki tej dowimy sie np. dlaczego przytrafiaja nam sie rzeczy, ktorych tak bardzo chcemy uniknac, wyczytamy w niej rowniez wskazowki dotyczace skutecznych technik opanowania trudnych dla nas relacji miedzyludzkich...

Ksiazka godna polecenia kazdemu, kto pragnie swiadomie kreowac swoje zycie. "Przestrzen wariantow" to zaledwie pierwszy z dziewieciu tomow cyklu "Transerfingu rzeczywistosci".
Jak na pierwsza czesc to doskonaly poczatek zabawy;) z otaczajacym nas swiatem:)!

Warto sprobowac:)!

Przeczytana: 04 sierpnia 2014

"Transerfing rzeczywistosci" to ksiazka na ktora zawsze czekalam, odpowiada na wiele nurtujacych pytan zwiazanych z naszym zyciem duchowoscia oraz tym jak zyc aby byc szczesliwym i osiagac swoje cele.
Ksiazka niezwykle wciagajaca, choc na poczatku moze wydawac sie dosc trudna to po przeczytaniu kolejnych stronnic wszystko staje sie coraz bardziej zrozumiale. Polecam wszystkim ktorzy tak jak ja chca zyc pelnia zycia, osiagac cele, miec wielu przyjaciol po prostu byc szczesliwym czlowiekiem :) Zycie to nie szara codziennosc, przeznaczenie nie istnieje, to MY sami swoimi myslami kreujemy swoja przyszlosc.

NIE SPIJ OBUDZ SIE I ZACZNIJ ZYC TAK JAK CHCESZ :)
Ksiazka nazywana rosyjskim "Sekretem" moim zdaniem to szczera prawda poznaj go i ty :)

| 2011-07-23
Przeczytana: 27 czerwca 2011

Pierwszy tom "Transerfingu rzeczywistości" otwiera drzwi do świata, w którym nie musimy niczego obsesyjnie pragnąć, wizualizować i afirmować, by marzenia zmaterializowały się w naszym fizycznym życiu.

Rzeczywistość wg Zelanda gwarantuje nam poczucie spełnienia, o ile tylko świadomie dokonamy wyboru między zmaganiem się z życiem a zaakceptowaniem roli podróżnika po przestrzeni wariantów naszego losu, któremu dane jest podążać do swojego celu swobodnie, bez wysiłku, bez poczucia winy czy obowiązku.
Nie każdy jednak jest w stanie dostrzec różnicę między walką i dążeniem, dbałością i pedantycznością, pragnieniem i pożądaniem, wyborem i rezygnacją, konsekwencją i zatraceniem.

Co zrobić, by nasze pragnienia stały się faktem dokonanym?
Skąd biorą się znaki i jak je interpretować?
Jak ignorować negatywne i nachalne wpływy z zewnątrz bez utraty empatii wobec otoczenia?
Dlaczego pragnąc czegoś najbardziej na świecie, zdarza się człowiekowi otrzymywać coś wprost przeciwnego?
Czym jest...

Ania | 2014-06-20
Na półkach: Przeczytane, E booki
Przeczytana: 20 czerwca 2014

,,Transerfing rzeczywistości,Przestrzeń wariantów,, zaczynająca cykl 9 tomowej podróży po świecie możliwości drzemiącym w nas samych .Czytam po raz drugi.A dlaczego po raz drugi? Bo transerfing w moim życiu działa :)Dodatkowo warto przypomnieć sobie podstawowe zasady transerfingu kiedy ma się karty Tarot przestrzeni wariantów. Ta książka to wspaniały wstęp do ich głębszego zrozumienia i analizy.
Płynę z nurtem wariantów , więc sięgam po kolejny tom :)

maja7 | 2011-10-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 13 października 2011

Dla mnie rewelacja. zaczęłam już drugi tom- "Szelest porannych gwiazd". Sporo literatury o rozwoju duchowym już przeczytałam. Polecam wszystkim, chcącym poszerzyć swoje horyzonty. Niebanalne spojrzenie na rzeczywistość i uczciwe podejście do tematu. POLECAM!!!

Timajos85 | 2013-12-08
Przeczytana: 15 lipca 2013

Dałbym 10 gwiazdek ale jeszcze ze względu na małe doświadczenie nie byłem wstanie sprawdzić w praktyce mądrości zawartej w tej książce. Jednak z grubsza teorie o "wariantach rzeczywistości" czy "wahadłach" mają coś w sobie, co nie pozwala przejść obok nich obojętnie. Są nurtujące w swoich założeniach i często.. wydaję mi się, że autor ma rację.

Clea | 2015-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2015

Interesujące "mambo dżambo", w gruncie rzeczy z pewnego rodzaju talentem rozwijające myśl Marka Aureliusza o tym, że "nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli". Czyta się lekko, nie jest odklejone od rzeczywistości, jest nawet zachowana pewnego rodzaju spójność myślowa i jeśli traktować to, jak zapewne się traktuje, jako poradnik to z pewnością nie szkodzi. Myślałam, że uśmieję się do łez, a byłam pozytywnie zdziwiona, że to nie jest stek totalnie wydumanych bzdur, tylko oryginalna teoryjka umożliwiająca pewno niektórym nawet jakiś wewnętrzny rozwój.

Myślałam ,że już żadna książka mnie nie zaintryguje ,zszokuje ,postawi do pionu - a tu proszę .
Rosyjski fizyk kwantowy stworzył coś niezwykłego, teorię ,która idealnie wpisuje się w najnowsze osiągnięcia tej dziedziny nauki .
I nie - absolutnie nie zachęcam do czytania .
Zgadzam się z autorem ,że trzeba być gotowym na odbiór tej książki.
Trzeba odrzucić cały wpojony nam racjonalizm i otworzyć się na nowe.
Kto szuka ,kto nie zadowala się tym, w co każą nam wierzyć znajdzie tu coś dla siebie.

Magdalena | 2016-07-22

Absolutnie wyjątkowa książka.Całe życie na nią czekałam.Nad wieloma rzeczami się zastanawiałam,a sama pierwsza część potwierdziła wiele moich domysłów na temat wszechświata.Nie jest to lektura,którą szybko można zassać więc rozsiądź się wygodnie,otwórz ją i delektuj się każdym zdaniem,które przeczytasz.Udanej podróży :)

ragemnin | 2013-03-31

Jedna z lepszych serii o zarządzaniu własną rzeczywistością. Z początku ciężka do przebrnięcia, ale w miarę czytania coraz bardziej wciągająca. To, co najważniejsze, znajduje się w pierwszych pięciu tomach (no może sześciu)