Przerwana gra

Wydawnictwo: Harlequin
Opposites attract
powieść, romans, miłość, tenis
Lenka8891

Połączyło ich gorące uczucie, mimo że bardzo się od siebie różnili. A może fascynacja wzięła się właśnie z tego, że przynależeli do dwóch różnych światów? Asher, bogata rozpieczczona jedynaczka, pokochała z wzajemnością Taja, utalentowanego tenisistę, który do wszystkiego doszedł sam. To miała być miłość na całe życie, idylla jednak wkrótce się skończyła. Dochodzenie, z czyjej winy do tego doszło, przestało być ważne wobec faktu, że się rozstali. Do spotkania doszło dopiero po trzech latach. Czy będą chcieli naprawić dawne błędy?

źródło opisu: okładka

Katarzyna Busłowska | 2015-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2015

Nie przepadam za oglądaniem sportu. Co to za przyjemność patrzeć jak ktoś się poci? Rywalizacja też mnie nie kręci, dlatego tej części opisanej historii nie polubiłam.

"Przerwana gra" jest historią dwojga ludzi, którzy są w sobie tak szaleńczo zakochani, że trudno im uwierzyć we własne szczęście i w to, że na tę miłość zasługują. Dlatego Taj czuł, że ze swoim niskim pochodzeniem i brakami w wykształceniu nie pasuje do Asher. Z tego samego powodu ona tak łatwo uwierzyła, że mężczyzna tak żywiołowy jak on, znudził się taką snobką jak ona. Historia tej dwójki potoczyła się najgorzej jak mogła i o mały włos, a miałaby smutne zakończenie.

Lenka8891 | 2011-04-16
Przeczytana: 15 kwietnia 2011

Otworzyłam książkę, patrzę ta tu jakiś słowniczek. Cofnełam się do opisu książki - nic co by tłumaczyło słowniczek. Zaczęłam go czytać okazało się, że w książce jest dużo opisów tenisa. Ja na tenisie się nie znam, tak więc ominęłam go bo przecież nie będę za każdym razem cofała się do początku, żeby zrozumieć, jak wyglądała ta gra, żeby sobie potrafić to wyobrazić.
Ogólnie po tym słowniczku nie spodziewałam się niczego szczególnego po książce, ale zostałam mile zaskoczona. Jak to ksiażka Nory - miło się czyta, i co również ważne szybko. Na końcu łezka kręci się w oku.

Justi6 | 2012-02-26
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 26 lutego 2012

Bardzo przyjemna książka.

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Trzeba było wracać raz za razem do słowniczka, by ogarnąć w miarę terminy tenisowe, ale książka była niesamowita. W sam raz na deszczowe popołudnia lub późne noce, kiedy to normalni ludzie powinni już spać, ale nie śpią, bo... bo tak^^

Książka ma ode mnie plus za nieskomplikowane relacje między głównymi bohaterami. Kochali się trzy lata temu i to się do tej pory nie zmieniło, mimo że ona się hajtnęła, a on był z innymi kobietami. Poza tym, Taj nie zachowywał się jako typowy zimny drań/uwodziciel/ignorant/whateva. Kochał Ash i tego nie ukrywał. To się ceni.

Mirriam | 2015-09-02

Świetne tempo książki - jak w tenisie bohaterzy odbijają dialogi jak piłeczka na korcie, czyta się bardzo dobrze, jedna z lepszych :)

Basai | 2016-07-27
agnwit20 | 2016-05-25