Jak ćma do ognia

Tłumaczenie: Melania Drwęcka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Orchidea". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
To catch a thief
83-238-1872-X
powieść, miłość,
karmazyna

Gina nie mogła uwierzyć, że Bobby zniknął bez słowa, ogołacając konto z ciężko zarobionych pieniędzy. Był nie tylko jej wspólnikiem. Był przyjacielem, a dla Giny przyjaźń bardzo dużo znaczyła; zajmowała w jej życiu równie ważne miejsce jak praca. Właśnie owoc ich wieloletniej pracy, najmodniejszy lokal na Manhattanie, był zagrożony wskutek oszustwa Bobby'ego. Na domiar złego Rafe O'Donnell, prawnik reprezentujący wierzycieli, uznał, że Gina maczała we wszystkim palce. Jak ma go przekonać, że jest kolejną ofiarą?

źródło opisu: okładka

nietoperzyca | 2016-09-29