Słodkie kłopoty

Tłumaczenie: Alicja Rosłan
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kolekcja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Sweet Trouble
rodzina, siostry, sukces, romans
Edyta

Nicole, Claire i Jesse to trzy siostry, których losy potoczyły się bardzo różnie. Utraciły więź, zamiast miłości czują do siebie żal. Jest jednak coś, co je łączy – odziedziczona po rodzicach cukiernia, a także skomplikowane życie uczuciowe… Czy jest coś słodszego niż udana rodzina? Jesse wreszcie wychodzi na prostą. Ma dobrą pracę i zdrowego synka Gabe’a. A przecież gdy pięć lat temu...

Jesse wreszcie wychodzi na prostą. Ma dobrą pracę i zdrowego synka Gabe’a. A przecież gdy pięć lat temu opuszczała Seattle, była na dnie rozpaczy. Rozżalona i zbuntowana, przygotowywała się do roli samotnej matki. Teraz, dumna z osiągniętego sukcesu, wraca triumfalnie do domu, by wyjaśnić nieporozumienia z siostrami i Mattem, ojcem jej dziecka. Jednak siostrom nie podoba się „nowa”, pewna siebie Jesse, a Matt nawet nie chce z nią rozmawiać. Nadal jej jednak pożąda, dlatego podejmują przerwany przed laty romans. Jesse zaczyna wierzyć, że uda im stworzyć udaną rodzinę, ale sprawy się komplikują…

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/slodkie-klopoty-1

beataj | 2014-07-02
Przeczytana: 25 czerwca 2014

Nawet jeśli każdy wie, czego się spodziewać po typowo babskim czytadle, to tu nastąpi miłe zaskoczenie. Oczywiście nadal czyta się to łatwo, szybko i przyjemnie, ale jednocześnie budzi się w człowieku chęć zastanowienia się nad siłą więzów rodzinnych i potrzebą porozumienia, bo domysły i niedopowiedzenia mogą wywołać sporo zamieszania.

emerytka19 | 2015-02-10

Wszystkie trzy części wręcz pochłonęłam!
Może nie jest to literatura wysokich lotów, ale trudno się od niej oderwać. Polecam

Kasia | 2014-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2014

Kocham tą autorkę.
Kocham jej książki.
Tą pokochałam jeszcze bardziej.
Wciągająca,ciekawa,niebanalna.
Cud,miód i orzeszki! :)
Polecam.

Paulina Kwiatkowska | 2013-10-20

Po zakończeniu ,,Słodkiej wolności” Susan Mallery nie mogłam się doczekać dnia, kiedy na rynku pojawi się ostatnia część kończąca losy trzech sióstr Keyes, pt. ,,Słodkie kłopoty”. Z racji tego, że czytałam wszystkie powieści z nimi związane nie wahałam się ani chwili i czym prędzej przystąpiłam do lektury.

Kobiety poznałyśmy, jako pokłócone ze sobą siostry, które musiały uporać się z przeszłością. W poprzednim tomie bliźniaczki Claire i Nicole doszły do porozumienia, jednak ta druga wciąż nie mogła wybaczyć najmłodszej z krewnych Jesse tego, że przyłapała ja w intymnej sytuacji ze swoim mężem Drew oraz tego, że dziewczyna ukradła skrzętnie skrywany rodzinny przepis i zaczęła sprzedawać ciasto czekoladowe na własną rękę.

Tymczasem minęło 5 lat. Jesse urodziła w tym czasie synka Gabe’a, który wciąż dopytywał się o ojca. Bohaterka, nie chcąc go okłamywać postanowiła skontaktować się z Mattem, który niegdyś nie uwierzył jej, że spodziewa się jego dziecka. Spotkanie po latach z...

aannaa | 2014-06-03
Na półkach: Sprzedam, Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 03 czerwca 2014

Również fajna część, chyba najlepsza ze wszystkich.

książek: 1907
skorupka | 2013-10-01
Na półkach: Przeczytane, Jest

Jest to jakby zwieńczenie opowieści o trzech siostrach i ich miłosnych perypetiach.
Książka ciepła, lekka i romantyczna :)
Niby nic porywającego, ale bardzo przyjemnie się czytało i bardzo szybko. Bardzo dobra na chłodny wieczór przy herbacie (lub kawce) :)

Xsenia | 2016-05-13
Przeczytana: 01 maja 2016

Nie powala. Ot kawałeczek brownie, a nie cały okazały tort, ale równie smaczne. Lekkie i przyjemne. Polecam.

Bożena | 2011-10-16

Nicole,Claire i Jesse to trzy siostry, których losy potoczyły się bardzo różnie. Utraciły więź, zamiast miłości czują do siebie żal. Jest jednak coś, co je łączy – odziedziczona po rodzicach cukiernia, a także skomplikowane życie uczuciowe…
Czy jest coś słodszego niż udana rodzina?
Jesse jest samotną matką, ma pracę, przyjaciół i zdrowego synka Gabe’a. Pięć lat temu opuściła Seattle, była na dnie ... Wreszcie wraca do domu, by wyjaśnić nieporozumienia z siostrami i Mattem, ojcem jej dziecka. Czy siostry znajdą dla niej choć trochę zrozumienia a Matt zechce z nią rozmawiać i jej wybaczyć ? Jesse wierzy że uda im stworzyć udaną rodzinę, ale sprawy się komplikują…

Seria ciekawa , lekka. Czyta się szybko i przyjemnie . Pozostawia miłe wrażenia . Lubię happy endy. Polecam . :-)

Sandra | 2016-03-24
Przeczytana: 25 marca 2016

Lekka książka, napisana prostym językiem.

nietoperzyca | 2016-09-15
Przeczytana: 08 maja 2013