Zapomnij i wybacz

Okładka książki Zapomnij i wybacz Sherryl Woods
Okładka książki Zapomnij i wybacz
Sherryl Woods Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Calamity Janes (tom 1) Seria: Harlequin Orchidea literatura obyczajowa, romans
Calamity Janes (tom 1)
Harlequin Orchidea
Do you take this rebel?
Harlequin
2003-01-01
2003-01-01
Melania Drwęska
powieść miłość

Uwielbiam książki, które są rozłożone na kilka tomów. Tak jest z tą książką.

Pięć przyjaciółek po 10 latach od matury przyjeżdża do miasteczka gdzie się wychowały. Każda z nich jest w innym mieście, robi coś innego, ale każda wraca ze swoim "bagażem".

Z tego co przeczytałam to wszystkie w danym momencie mają jakiś problem, jakieś zmartwienie, ale w danej książce przeczytamy i widzimy świat jednej z dziewczyn. A problemy reszty są tłem, które raz na jakiś czas się pojawia na sekundę i znika.

Jako pierwsza jest Cassie i jej 9-letni synek Jake. Cassie wraca do miasta, gdzie zostawiła swoje serce. Okazuje się, że kilka lat temu wrócił również na rancho ojciec Jake, jej wielka miłość Cole Davis.

Czy się spotkają? Czy Cole dowie się o dziecku? Czy wszystkie kwestie, problemy zostaną zwyciężone przez miłość? A co ma dopowiedzenia w tym wszystkim matka Cassie i ojciec Cola?

Wiadomo jak to jest w romansach...

Książka miła i przyjemna. Lubię czasami poczytać sobie coś romantycznego.

Uwielbiam książki, które są rozłożone na kilka tomów. Tak jest z tą książką.

• Harlequin
  • Harlequinn
  • Cykl: Sherryl Woods Calamity Janes
  • Przeczytane w 2014
  • Posiadam-chcę przeczytać

Dodaj cytat z książki Zapomnij i wybacz