Polowanie na Quacka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Quack". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Solaris
Ohota na Kvaka
Kudriawcew, quack
Marcin

Essutil Quack jest zdolnym komiwojażerem. Wolny czas spędza, jak większość rówieśników, w cyberach - wirtualnych rzeczywistościach oferujących rozmaite rozrywki, a także pracę i możliwość zarobku. Przed wejściem do cybera zostawia się ciało, a zyskuje program, który imituje ciebie w VR. Rodzaj maski zależy od zasobów cyberpodróżnika. Quack ma pecha. W czasie, gdy pije wirtualne piwo, jacyś niegodziwcy kradną mu ciało. Nie może wrócić do realnego świata, co więcej, jako tułaczy program staje na samym końcu "łańcucha pokarmowego". W dodatku złoczyńcy, którzy porwali mu ciało, za wszelką cenę pragną wymazać z pamięci cybera tułaczy program, którym stał się Essutil Quack. Ścigają go policjanci fałszywi i prawdziwi, turyści i przewodnicy po cyberze, mafia i ... inne programy tułacze. Nasz bohater nie zamierza zrezygnować z odzyskania ciała, choć wszystko wskazuje, że jego los jest już przesądzony... Rozpoczyna się wirtualna odyseja.

źródło opisu: http://solarisnet.pl/oferta/polowanie_na_quacka/

źródło okładki: http://solarisnet.pl/oferta/polowanie_na_quacka/