Po cienkim lodzie

Tłumaczenie: Violetta Dobosz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "PRZYGODY I TAJEMNICE". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Thin Ice
83-89064-04-9
PannaP

Siedemnastoletnia Arden ma starszego brata i ... niestety jest sierotą. Po śmierci rodziców w katastrofie samolotu, Scott przejął obowiązki wychowania Arden " na ludzi". Ale pewnego dnia również starszy brat znika z jej życia. Arden postanawia szukać go do skutku. Zwłaszcza kiedy odkrywa, że miał wielki ... powód do takiej ucieczki...

Kahhs | 2016-01-31
Na półkach: Przeczytane, Nie dla mnie, 2016
Przeczytana: 31 stycznia 2016

Czytało się ją dość szybko, ale byłą NUDNA. Nie widziałam za bardzo sensu w poszukiwaniu brata Arden i, szczerze mówiąc, nie wydaje mi się, żeby domyśliła się o tym, że uciekł z tak mało znaczących powodów. Poza tym to wszystko było jakieś takie... sztywne. Dialogi przyjaciółek, które powinny być luźne, wcale takie nie były.
W opisie pisało, że ma tu być wątek sensacyjny. I jego zabrakło. Ponadto, chciałam znaleźć problemy współczesnej młodzieży. Nie znalazłam.
Książka jest raczej cienka, ma 193 strony, ale moim zdaniem to i tak za dużo jak na taki nudny i bezsensowny wątek. Nie polecam

keithwt | 2015-05-10
Przeczytana: 06 maja 2015

Jest OKROPNA. Doczytałam ją do końca tylko dlatego, że szkoda mi porzucać książki i nie mieć jednocześnie pełnej opinii o nich.
Fabuła niemalże identyczna jak w książce "Wyszedł z domu"!
Książka leci na półkę "SYNDROM NASTOLATKOWOŚCI", ponieważ takowy w niej występuje (sama go sobie wymyśliłam, bo syndrom mnie już tak irytował, że zachciałam pokazać swój ból światu)- wszyscy są "zakochani" w głównej bohaterce, główna bohaterka sobie z niczym nie radzi i wszyscy jej współczują, ale ona stara się być silna, BLA BLA BLA, dokładnie tak, jakby użalała się nad sobą jakaś nastolatka i przerzuciła to na książkę. Swój własny, cudowny świat, w którym wszyscy o nią zabiegają i się o nią troszczą.
Fuj. Okropne. Nie polecam. Dwieście stron pisane stylem notki prasowej. To nawet nie wciąga. Obrzydliwość.

Margaret | 2014-06-30

Bardzo ciekawa. Zachęcam

czekoLadowa | 2014-01-21

Wciągająca i bardzo ciekawa opowieść.

Carnivore_ | 2013-09-29
Przeczytana: wrzesień 2013

Książka dosyć przewidywalna, nudna, napisana dosyć dziwnie, tak jakby się ją chciało szybko skończyć. Środkowa część wlokła mi się niesamowicie, a końcówka wręcz odrzuciła. Nie polecam.

Safia | 2013-06-06
Przeczytana: 02 czerwca 2013

Fajna książka , zresztą jak cała seria!!!

| 2013-03-10
Przeczytana: 04 marca 2013

Powiem szczerze :/ nie warto wogule sięgać po tą książkę,strasznie nieciekawa !!!!!!!!!!!!!!!!! Rzuciłam nie doczytawszy do końca

Kamil | 2013-01-03
Przeczytana: 25 grudnia 2012

Według mnie rewelacyjna książka.

| 2012-07-22
Przeczytana: 18 lipca 2012

Książka bardzo intrygująca. dawno nie czytałam lepszej. Dość szybki zwrot akcji i ciekawa fabuła. Polecam miłośnikom przygód i tajemnic ;D

Karina | 2011-11-27
Przeczytana: listopad 2011

Nie skończyłam, bo po prostu mnie nie wciągnęła i jakoś nie mogłam utożsamić się z główną bohaterką. Zdecydowanie NIE polecam!