Dom zatrutej strzały

Tłumaczenie: Witold Radwański
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Inspektor Hanaud". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ALFA
The house of the arrow
Dorota_1988

"Dom zatrutej strzały" to powieść, której nie brakuje żadnego z atrybutów dobrego klasycznego kryminału. Jest więc stare domostwo skrywające sekret dwojga kochanków, jest tajemnicze narzędzie zbrodni, są piękne kobiety i młody adwokat idealista, a przede wszystkim niepowtarzalny detektyw Hanaud - gwiazda francuskiej Sûreté - którego musiała mieć w pamięci Agata Christie, tworząc postać inspektora Poirota.

źródło opisu: Wydawnictwo Alfa, 1993

źródło okładki: Zdjecie autorskie