Akwarium dla początkujących

Aquarium fur einsteiger mit Kinder Spezial
83-89076-30-6
poradniki
Michał

Powiew egzotyki we własnym domu. Wspaniałe akwarium z bogactwem roślin i bajecznie kolorowymi, opalizującymi rybami to marzenie wielu ludzi. Aby ryby dobrze poczuły się w naszym akwarium musi ono zostać odpowiednio wyposażone i właściwie obsadzone roślinami. Niezbędna jest do tego przynajmniej podstawowa wiedza o prawidłowej pielęgnacji zbiornika, a także o konkretnych wymaganiach życiowych poszczególnych gatunków ryb i roślin. Wskazówki zawarte w tej książce, z pewnością pozwolą początkującemu hobbyście czerpać radość z akwarium - każdego dnia.

źródło opisu: okładka

Artur | 2016-04-27