Karaibski płomień

Seria: Scarlet
Wydawnictwo: Da Capo
Caribbean flame
Dorota_1988

"Alexandria" to luksusowy statek dla najbogatszych. Trudno sobie wyobrazić więcej brylantów, pięknych kobiet w kosztownych toaletach i obracających miliardami mężczyzn, niż na pokładzie "Alexandrii" podczas jej dziewiczego rejsu. Trudno sobie również wyobrazić piękniejszą trasę niż Morze Karaibskie - egzotyczne wyspy, dzikie rafy, tropikalna przyroda. A jednak w tym - wydawać by się mogło -...

A jednak w tym - wydawać by się mogło - raju zdarzają się rzeczy zgoła nierajskie.

źródło opisu: Da Capo, 1997.

zabielka | 2015-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2015

Książka, którą mogę polecić z czystym sumieniem, Mamy wątek kryminalny, mamy romans, lekkie powiewy erotyki, kilku bohaterów,,, Przystojniaków i piękne damy,,, :) No cóż Fajnie było przebywać na Aleksandrii kilka fajnych godzin. :) Polecam serdecznie i zabieram się za następny szybki romansik. :)

ceylonka | 2011-03-30
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 30 marca 2011

Jak na romans, książka całkiem przyjemna.
Urzekające osobowości i historie postaci. Dobrze prowadzona akcja. Jest tajemnica, miłość, nienawiść, wątek kryminalno - detektywistyczny.
Miło się czytało.